Letöltések

A belső zsaluziákkal teljesen egyedileg vezérelhető a napfény. A különböző lamellákat és a nagy színválasztékot célzottan lehet bevetni a lakókörnyezet minőségének emeléséhez. Sőt a kíváncsi tekinteteket is kizárja. A belső zsaluziák kellemes módon irányítják és adagolják a beeső napfényt. A lakótér kialakítás funkcionális elemeként egyedi kényelmet nyújtanak és segítik a lakótér hőmérsékletének szabályozását.




A HELLA peremezett C-, S- és Z-lamellákkal ellátott raffstore-jai a kiváló megmunkálási minőséggel és a megalkuvás nélküli funkcionalitással tűnnek ki. A természetes napfény terelését és beengedését végzik, hogy biztosítsák az ideális kihasználtságot, és megelőzzék a vakító hatást. Számos okos műszaki adat teszi őket a modern épületekhez elsőnek kiválasztandó termékekké. Esztétikusan illeszkednek üveghomlokzatokba, nagy ablakfelületekbe, valamint a modern koncepciók alapján tervezett épületekbe.

Ez a homlokzati árnyékoló tökéletesen illeszkedik vakolt homlokzatokba, és alulról bármikor elérhető ellenőrzés céljából. Opcionálisan a kazetták energiatakarékosan hátulról szigetelhetőek.

A HELLA fényvédő rolók eltérő speciális anyagokból készülnek. Alkalmazásuk különlegesen fontos a képernyő előtti munkahelyek esetén. Hővédelmet biztosítanak a hősugárzás visszaverődése által tükröződő fényvédő fólia segítségével. Hosszú élettartam és könnyű kezelhetőség jellemzi őket a minőségi alkatrészeknek köszönhetően.

Az AR 63 ECN modellel a HELLA egy karcsú külső raffstore-t kínál szélperemezett, 0,45 mm vastag és 63 mm széles S- és Z-lamellákkal, melyek az ideális nap-, belátás- és hővédelem mellett a terek optimális besötítését is kínálják. A szabadalmaztatott, lamellákat összekötő nemesacél kapcsos-hurkos zsinór (ECN) gondoskodik a pontos tokméretről, tökéletes hurokképzésről és a minimális tokmagasságról. Az AR 63 ECN vezethető kötélen vagy sínen, és karral vagy motorral is meghajtható.