Letöltések
Műszaki adatok







A StarTec Securit a jól bevált StarTec rendszer kiegészítése a Securit betonozóállvány által. A lecsukható állvány a felszerelést követően a zsalura szerelve marad. Az egymásra fektetett elemek bevetése gyors és egyszerű: betonozóállvány és korlát kinyitása, létra rögzítése, oldaltámaszok felszerelése és már lehet is zsaluzni. A magas biztonságról az átgondolt részletek gondoskodnak. Például a rendszerintegrált létra, ahol a zsalunak háttal lehet az állványra felmászni, búvónyílás, ami magától lezáródik és egy korlát, melyet még a földfelszínen készítenek elő.

A Mammut keretes falzsalu rendszer darut igénylő, igen erős falzsaluzat, mely főként az ipari és egyéb mérnöki létesítmények zsaluja, de jól használható lakások és minden középület (irodák, szállodák) építésénél is. A 300, 250 és 125 cm széles elemekkel kombinálva, gazdaságos magasítási variációkat tesznek lehetővé, s egyúttal kevés fugát és rendezett fugaképet biztosítanak. A Mammut falzsaluval 4,0 m-es betonozási magasságig a haladási sebesség korlátozása nélkül lehet betonozni.

Darufüggetlen, teljesen automatikus hidraulikus rendszer, amely gyors emelést nyújt egy egyedülálló háromutas igazítással. Az automatikus MAC-kúszórendszert (MEVA Automatic Climbing) leginkább nagy magasságú épületeknél használják, megfelel a legszigorúbb biztonsági követelményeknek. A MAC a falzsaluval együtt daru nélkül hidraulikusan kúsztatható. Teljeskörű védőburkolatának köszönhetően gondoskodik a maximális munkabiztonságról és a hatékony munkavégzésről. A MAC automatikus kúszórendszert az ügyfelek speciális igényei és kívánságai szerint tervezik és gyártják. A MEVA tervezőinek és mérnökeinek csapata szorosan együttműködik az ügyfelekkel.

Az EcoAs sokoldalúan használható kistáblás, kézzel mozgatható, acélkeretes falzsalu. Átlagos fal, akna, sávalap építésénél sikeresen alkalmazható. Teherbírása 50kN/m². A zsalukapocsnak köszönhető gyors az elemkapcsolás, a funkciós bordához rögzíthető zsalutartozékok pedig az egyszerű szerelést biztosítják. Felülete könnyen tisztítható, az alkus műanyag zsaluhéjnak és a keretek KTL bevonatának köszönhetően.

A MEVA rendszerfüggetlen kiegészítő termékei okos megoldásokat nyújtanak úgy a falvéglezárás, rögzítés és átkötések, mint az újra beépíthető falkizárások esetére.