Letöltések
Műszaki adatok
Az energia-visszanyerő szellőztető egység megakadályozza a beltéri hőmérséklet ingadozását, miközben friss levegőt biztosít. A környezetbarát és energiatakarékos működés érdekében a kilépő levegő hőjének akár 77%-át is visszanyeri. Az energiafogyasztás az ellenáramlású hőcserélő elemnek köszönhetően rendkívüli mértékben lecsökken, miközben a légkondicionáló terhelése is mintegy 20%-kal csökken.
PAW-TD20B8E3-2 zománcozott és PAW-TD23B6E5 rozsdamentes acél kombinált tartályok – használati melegvíz-tartály puffertartállyal – Aquarea levegő-víz hőszivattyú rendszerekhez, melyek a legjobb lehetőséget biztosítják a monoblokk egységekkel történő kombinált alkalmazásra.
Ennek az internetes segédprogramnak a segítségével és a katalógusokban megadott alapadatok felhasználásával a zajszintet a standard körülményektől eltérő távolságokra és körülményekre is ki lehet kalkulálni. A kalkuláció során lehetőség van figyelembe venni a távolságot, a hőszivattyú telepítési körülményeit, a készülék előtti zajakadályt. A program az MCS tervezési szabványokat követi. Könnyedén és egyszerűen pár kattintást követően komplett dokumentációt kaphat pdf-ben.
(lásd kereskedelmi hűtés alatt is) – Az alacsony hőmérsékletű Panasonic PACi Elite sorozat akár 8°C-ra is képes a helyiségeket lehűteni, és R32-es környezetbarát hűtőközeggel működik. Alkalmas nemcsak a megszokott fűtési és hűtési célokra, hanem speciális alkalmazási területekhez is, ahol a helyiség beállított hőmérséklete +8 ~ +24 °C nedves hőmérséklet (+10 ~ +30 °C száraz hőmérséklet) között kell legyen. A termékcsalád 3,60 és 22,00 kW közötti egység teljesítménnyel egy egyedülálló megoldást kínál többek között az alábbi alkalmazásokhoz: borospincék, fagylaltüzemek, virágüzletek, szupermarketek, gabonatárolók, élelmiszerraktárak, élelmiszer-feldolgozók, élelmiszer-elosztók, ebédlők, zöldségfeldolgozók, stb. A PACi család megszokott kültéri és beltéri egységeinek ezen egyedi kombinációja a PACi sorozatnál megszokott módon felügyelhetők az interneten keresztül, üzemzavar esetén a berendezésektől riasztás kapható.
Az ECOi elektromos VRF rendszert kifejezetten nagy igénybevételt jelentő irodákhoz és nagyméretű épületekhez tervezték.
Az ECO G gázüzemű VRF kifejezetten olyan épületekhez készült, amelyekben az elektromos áram csak korlátozottan áll rendelkezésre, illetve amelyekben csökkenteni kell a CO₂ kibocsátást.