Legrand  Zrt. - Legrand Kereskedelmi Iroda LVS2 címezhető és felügyeleti rendszer

Az LVS2 (Legrand Vision System) egy központi vezérlő interfész autoteszt/címezhető lámpatestekhez, mely felügyeli a címezhető tartalékvilágítási lámpatestek működési állapotát. A kommunikáció a címezhető lámpatestek és a vezérlő interfész között BUS-vonalon történik. A vezérlő interfész 250 címezhető lámpatesttel tud közvetlen kapcsolatot létesíteni.

  • központi vezérlő interfész autoteszt/ címezhető lámpatestekhez
  • mobil infravörös konfigurátor
  • 3,5" érintőképernyős vezérlő, felügyeleti szoftver PC-re
Letöltések

További termékek a cégtől

LCS³ (üvegszál) patch panelek és pigtailek
 
LCS³ (üvegszál) patch panelek és pigtailek

A különböző hálózati architektúrák esetén különböző sűrűségű panelekre lehet szükség, hogy a hálózat passzív része optimálisan viszonyuljon az aktív elemekhez. Az LCS³ HD kazettás panelek lehetővé teszik a különböző réz és üvegszálas csatlakozók vegyes beépítését egyetlen panelen belül. A Legrand LCS³ kínálata rendelkezik olyan UHD (ultra magas sűrűségű) panelekkel, amelyekkel egy 1U magasságon belül akár 144 LC port csatlakoztatása is megvalósítható. Az UHD panelek előszerelt MTP csatlakozó aljzatokkal vannak ellátva, ezért bekötésük gyárilag előszerelt MTP csatlakozós kábelekkel történik a legmagasabb adatátviteli biztonság érdekében. OM2, OM3, OM4 és OS2 pigtailek különböző 1 és 2 méteres változatban érhetők el.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
LCS³ (réz) kültéri, fali kábelek
 
LCS³ (réz) kültéri, fali kábelek

A Legrand LCS³ rendszerének fontos eleme a fali és patch kábelek. Réz alapú adatátviteli kábelek esetén az érpárak sodrásának minősége és sűrűsége kimagaslóan fontos azok zavarérzékenysége szempontjából. Minél sűrűbb a sodrás annál magasabb a külső zaj elleni védelem. Úgy az árnyékolt, mint az árnyékolatlan Legrand LCS³ kábelek sodrási sűrűsége rendkívül magas, ebből következően ellenállóbb a telepítési hibákból (pl: kis hajlítási rádiusz) előforduló hibákra, azaz magasabb üzembiztonsággal képes megfelelni az akár 10Base-T adatátviteli protokollnak. A kábelek különböző kategóriákat különböző színekkel jelöli: Cat.5e - szürke, Cat.6 - kék, Cat.6A / Cat.7 - citromsárga, Cat.8 – türkiz.
Power over Ethernet: évről-évre egyre jellemzőbb, hogy a kategória kábeleket nem csak adat továbbításra, hanem villamos megtáplálásra is használják. A Legrand LCS³ kábelek és csatlakozók a legmagasabb POE++ szabványban meghatározott kritériumoknak is megfelelnek. Minden kábel rendelkezik tűzállósági besorolással. Kétféle külső köpenyű kábel létezik: PVC és LSOH.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Practibox S falon kívüli kiselosztók
 
Practibox S falon kívüli kiselosztók

A Practibox S falon kívüli kiselosztók tervezése során a legfőbb cél az volt, hogy a szerelés során időt lehessen megtakarítani, a szekrények könnyedén szerelhetők és kényelmesen vezetékezhetők legyenek. A falon kívüli kiselosztószekrények ideálisak felújításokhoz.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Viking 3 sorkapcsok
 
Viking 3 csavaros és rugós sorkapcsok

Az új Viking 3 sorozat, számos újdonsággal váltja fel a jelenlegi sorkapocs kínálatot. Optimalizált méret, szabványosított szigetelő végzárók rendszere, leegyszerűsített csatlakoztatási technológiák jellemzik az új Viking 3 sorkapcsokat. Használatukkal minden eddiginél könnyebbé válik a rögzítés, a csatlakoztatás és a jelölés.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Hypra ipari csatlakozódugók és aljzatok Hypra ipari csatlakozószekrények
 
Hypra ipari csatlakozórendszer
2 termék

IP 44 és IP 66 védettségű csatlakozóaljzatok és dugók fém, műanyag és gumi, illetve beépíthető és ráépíthető kivitelben. Kalapsínnel ellátott furatozott üres dobozok, valamint furatozható üres dobozok kalapsínnel vagy anélkül ipari csatlakozószekrények összeállításához.

2 termék
Termékismertető
Tovább
Termék kártya

Ajánlott kategóriák

Világításvezérlő és világítás-távvezérlő rendszerek
Világításvezérlő és világítás-távvezérlő rendszerek
Tartalékvilágítás, jelzőfények
Tartalékvilágítás, jelzőfények
Mérők, távadók, áramváltók
Mérők, távadók, áramváltók
Fényforrások
Fényforrások
Biztonsági jelek, forgalomirányító berendezések
Biztonsági jelek, forgalomirányító berendezések

Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...