Letöltések
A szilárdtestrelék mozgóalkatrész nélküli megbízható működésű vezérlést nyújtanak magas kapcsolásszám és akár nagyáramú terhelések (pl.: fűtőszálak vezérlése) kapcsolása esetén is. Elérhető kisebb terhelések esetén keskeny, helytakarékos kivitelben (Zelio SSL), moduláris kompakt kivitelben 6 és 55 A közötti terhelésekre (Zelio SSM) valamint 10 és 125 A közötti terhelésű, hűtőbordára szerelhető 1- vagy 3 fázisú kivitelben (SSP). Mindhárom kivitelben külön relétípus érhető el ohmos terhelések kapcsolására (nullátmeneten kapcsoló), valamint induktív terhelések kapcsolására (azonnal kapcsoló), illetve elérhetőek egyenáramú terhelések kapcsolására alkalmas készülékek is.
A Merten D-Antik szerelvénycsalád a System D termékcsalád tagja, melye megújult színvilággal gazdagítja a család korábban megszokott formavilágát. Tökéletes választás műemléképületekbe, régi polgári lakásokba és minden olyan helyiségbe, ahol a modern és a klasszikus stílusok keverednek. A Merten D-Antik szerelvények az összes System D (D-Life) betéttel kompatibilisek.
A VarBlock Steel+ és VarBlock Bank+ moduláris fokozatok lehetővé teszik a felhasználó igényei szerint összeállítani a fázisjavító berendezést, legyen szó automatikus vagy fix kompenzációról, kevésbé vagy erősen szennyezett hálózatról (VarBlock+ Harmony). Modulcsere, bővítés, egyedi szekrénybe történő szerelés egyaránt megvalósítható a VarBlock segítségével.
Minimalista design és változatos színvilág = Modern életérzés. Az Asfora szerelvénycsalád a megszokott fehér és bézs kivitel mellett, négyféle elegáns színben is kínál számtalan funkciót. Az alumínium, bronz, acél és antracit színek tetszés szerint kombinálhatóak a külön megvásárolható keretekkel. A fehér és bézs funkciók kerettel együtt kerülnek csomagolásra, így ezekhez nem szükséges külön megvásárolni az egyes kereteket. Az Asfora családban egyedülálló módon vízszintesen hatosig lehet sorolni a funkciókat, míg függőlegesen maximum hármas lehet a legnagyobb sorolás. A minőségi alapanyagoknak köszönhetően mind a megrendelő, mind a villanyszerelő jó minőséget kapnak megfizethető áron. Az Asfora, a korábban nagy népszerűségnek örvendő Anya kapcsolócsalád utódja.
Minden igényt kielégítő alumínium vagy PVC kábelcsatornák. Költséghatékony szerelés, nagy kapacitás. Az OptiLine 45 kábelcsatornák ólom- és kadmiummentes PVC vagy alumínium kivitelben rendelhetők, 45 mm-es nyílással. Az Unica System+ szerelvények közvetlenül bepattinthatók az OptiLine 45 kábelcsatornákba, energiaoszlopokba, minioszlopokba és asztali csatlakozó szerelvényekbe. Az Unica Sysem+ és az OptiLine alkotja a Schneider Electric Click-In 45 mm-es rendszerét.