Legrand  Zrt. - Legrand Kereskedelmi Iroda

Legrand nagy teljesítményű elosztóblokkok

Extra lapos négypólusú elosztóblokkok és lépcsőzetes kialakítású elosztóblokkok 125 A és 400 A között.

Letöltések

Nagy teljesítményű elosztóblokkok <br>
(Legrand katalógus 2018. / 250. oldal) - részletes termékismertető

részletes termékismertető

pdf 89.0 kB
Nagy teljesítményű elosztóblokkok
(Legrand katalógus 2018. / 250. oldal)
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
További termékek a cégtől
DLPlus mini kábelcsatorna rendszer DLP ECO mini kábelcsatorna rendszer DLPlus padlószegély-csatorna rendszer DLP gyors rögzítésű mini kábelcsatornák
 
DLP minicsatornák, padlószegély-csatornák, taposócsatornák
5 termék

A DLP minicsatornák ideális és diszkrét megoldást nyújtanak a kábelvezetésre. A minicsatornák választékában több család is megtalálható, a szerelvényezéshez a Legrand DLPlus mini- és padlószegély-csatornák, kábelvezetéshez a Legrand ECO vagy Legrand disztribúciós csatornák.

5 termék
Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
LCS³ hagyományos elosztósorok (PDU) LCS³ menedzselhető elosztósorok (iPDU) LCS³ szünetmentes elosztósorok (uPDU)
 
Legrand elosztósorok (PDU)
3 termék

A Legrand a piacon egyedülálló rack elosztósor kínálattal rendelkezik: PDU, iPDU, uPDU.

3 termék
Termékismertető
Tovább
Termék kártya
LCS³ menedzselhető elosztósorok (iPDU)
 
LCS³ menedzselhető elosztósorok (iPDU)

Különböző szenzorok fogadására kész, komplett rack felügyeletre alkalmas, kapcsolható és mérhető intelligens elosztósorok (iPDU).

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
CTX³ ipari mágneskapcsolók - 3P
 
CTX³ ipari mágneskapcsolók - 3P

3P ipari mágneskapcsolók 22, 40, 65, 100, 150, 225, 400 és 800 A maximum kapcsolási árammal, beépített állapotjelző segédérintkezővel. A CTX³ 22, CTX³ 40, CTX³ 65, CTX³ 100, CTX³ 150, CTX³ 225, CTX³ 400 és CTX³ 800 ipari mágneskapcsolók alkalmasak RTX³ hőkioldó relék, további segédérintkezők, késleltető blokkok, kondenzátorkapcsoló egységek és reteszelések fogadására.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Asztali kábelrendezők
 
Legrand asztali kábelrendezők

A munkaállomásokhoz és tárgyalóasztalokhoz gyártott asztali kábelrendezők alkalmasak mobiltelefonok, számítógépek töltésére és adatkapcsolat létesítéséhez. Szerelt és üres változatban is rendelkezésre állnak asztali kábelrendezők, utóbbiak 2P+F csatlakozóaljzattal, USB telefontöltővel, vagy RJ45 vezetékkel állíthatók össze.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Elosztók, szekrények, tokozatok
Elosztók, szekrények, tokozatok
Túlfeszültség-védelem, villámvédelem
Túlfeszültség-védelem, villámvédelem
Biztosítók
Biztosítók
Kézi kapcsolók, nyomógombok, jelzőlámpák
Kézi kapcsolók, nyomógombok, jelzőlámpák
Mágneskapcsolók
Mágneskapcsolók
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...