Legrand Zrt. – Legrand Kereskedelmi Iroda

Ekinoxe burkolatok és kiselosztók

A kismegszakító burkolatok alkalmasak 1 pólusú kismegszakítók védettségének növelésére, valamint különböző márkájú kismegszakítókhoz is alkalmazhatók. Az 1-6 modul széles Ekinoxe burkolatok és kiselosztók megfelelnek az IEC 60439-3 szabvány előírásainak.

Letöltések

Ekinoxe burkolatok és kiselosztók <br>
(Legrand katalógus 2018. / 231. oldal) - részletes termékismertető

részletes termékismertető

pdf 69.7 kB
Ekinoxe burkolatok és kiselosztók
(Legrand katalógus 2018. / 231. oldal)
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
További termékek a cégtől
Keor XPE háromfázisú szünetmentes áramforrás
 
Keor XPE háromfázisú szünetmentes áramforrás

A Keor XPE egy online, kettős konverziós, transzformátor mentes, 3L IGBT-kel szerelt szünetmentes áramforrás, amely 250 és 300 kW teljesítmény modulokból képes N+X redundáns védelemre. Egységenkénti maximális teljesítmény: 3 MW. A Keor XPE modern tervezésének köszönhetően alacsony veszteséggel képes működni csökkentve ezzel a működési költségeket.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
LCS³ hagyományos elosztósorok (PDU) LCS³ menedzselhető elosztósorok (iPDU) LCS³ szünetmentes elosztósorok (uPDU)
 
Legrand elosztósorok (PDU)
3 termék

A Legrand a piacon egyedülálló rack elosztósor kínálattal rendelkezik: PDU, iPDU, uPDU.

3 termék
Termékismertető
Tovább
Termék kártya
DX³ kombinált áram-védőkapcsolók
 
DX³ kombinált áram-védőkapcsolók

6 kA és 10 kA zárlati megszakítóképességgel, B és C jelleggörbével rendelkező, A és Hpi osztályú, feszültségfüggetlen áram-védőkapcsolók. Az IEC 61008-1 szabványnak megfelelő készülékek felül fogas, alul fogas vagy villás fésűs sínnel köthetők be.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
DX³ kismegszakítók
 
DX³ kismegszakítók

Áramvédő relé fogadására alkalmas 10 kA, 16 kA, 25 kA és 50 kA névleges áramerősségű, optimalizált elosztásra alkalmas kismegszakítók B, C és D jelleggörbékkel, valamint egyenáramú, termikus-mágneses kismegszakítók. A DX³ kismegszakítók segédérintkezőkkel, távkioldókkal és motoros hajtásokkal felszerelhetők.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Raritan távfelügyeleti hibrid átkapcsolók
 
Raritan távfelügyeleti hibrid átkapcsolók

A világon egyedülálló hibrid rendszerű átkapcsolók szilikon vezérelt egyenirányítóval (SCR) és elektromágneses relékkel képesek az ATS és STS technológiák előnyeinek ötvözésére, azaz nagy teljesítmény gyors átkapcsolására a lehető leghatékonyabb módon. A Raritan vezérlőnek köszönhetően az összes típus képes villamos mérésre, környezeti szenzorok fogadására és komplett webalapú távfelügyeletre.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Elosztók, szekrények, tokozatok
Elosztók, szekrények, tokozatok
Túlfeszültség-védelem, villámvédelem
Túlfeszültség-védelem, villámvédelem
Biztosítók
Biztosítók
Kézi kapcsolók, nyomógombok, jelzőlámpák
Kézi kapcsolók, nyomógombok, jelzőlámpák
Mágneskapcsolók
Mágneskapcsolók
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...