Legrand  Zrt. - Legrand Kereskedelmi Iroda

Atlantic, Atlantic élelmiszeripari és Marina elosztószekrény tartozékok

Kalapsínek, méretre vágható tartóbordák és készülékrögzítő sínek, tartók, valamint egyéb szerelési, rögzítési kiegészítők univerzális elosztószekrényekhez.

Letöltések

Univerzális elosztószekrények tartozékai <br>
(Legrand katalógus 2018. / 220. oldal) - részletes termékismertető

részletes termékismertető

pdf 122.4 kB
Univerzális elosztószekrények tartozékai
(Legrand katalógus 2018. / 220. oldal)
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
További termékek a cégtől
Raritan intelligens rack vezérlőközpont
 
Raritan intelligens rack vezérlőközpont

Az EMX intelligens rack-vezérlője IP-alapú készülék, mely központi elérést nyújt a rákötött összes környezeti szenzorhoz.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
LCS³ (üvegszál) kültéri, beltéri kábelek
 
LCS³ (üvegszál) kültéri, beltéri kábelek

A strukturált hálózat egyre fontosabb eleme az üvegszálas rendszer, amely nagyobb adatátvitelre, hosszabb távolságokra képes, mint a rezes rendszer. Az optikai kábelezés egyre közelebb kerül a felhasználókhoz ezért elengedhetetlen a különböző technológiai szintek kialakítása. A Legrand kínálatában egyaránt megtalálhatók a kültéri és univerzális kábelek, továbbá a csatlakozóval szerelt patch kábelek és mikro kábelek.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
DX³ kismegszakítók
 
DX³ kismegszakítók

Áramvédő relé fogadására alkalmas 10 kA, 16 kA, 25 kA és 50 kA névleges áramerősségű, optimalizált elosztásra alkalmas kismegszakítók B, C és D jelleggörbékkel, valamint egyenáramú, termikus-mágneses kismegszakítók. A DX³ kismegszakítók segédérintkezőkkel, távkioldókkal és motoros hajtásokkal felszerelhetők.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
SUNO szerelvények
 
SUNO szerelvények

A SUNO egy modern megjelenésű, hazai fejlesztésű és gyártású kapcsolócsalád a Legrand kínálatában. A szerelvénycsaládban hagyományos és innovatív kapcsolók és csatlakozóaljzatok szerepelnek fehér, alumínium és fekete színben, széles keretválasztékkal. A SUNO szerelvények főbb jellemzői: gyors szerelés, fém rögzítőperem, IP44-es funkciók a vizes helyiségekbe.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
LCS³ hagyományos elosztósorok (PDU) LCS³ menedzselhető elosztósorok (iPDU) LCS³ szünetmentes elosztósorok (uPDU)
 
Legrand elosztósorok (PDU)
3 termék

A Legrand a piacon egyedülálló rack elosztósor kínálattal rendelkezik: PDU, iPDU, uPDU.

3 termék
Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Elosztók, szekrények, tokozatok
Elosztók, szekrények, tokozatok
Túlfeszültség-védelem, villámvédelem
Túlfeszültség-védelem, villámvédelem
Biztosítók
Biztosítók
Kézi kapcsolók, nyomógombok, jelzőlámpák
Kézi kapcsolók, nyomógombok, jelzőlámpák
Mágneskapcsolók
Mágneskapcsolók
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...