EJOT Hungaria Kft.

Tartozékok lezuhanás ellen biztosító rendszerekhez

Kötelek és egyéni beülőhevederek, szigetelő gallérok és tömítő garnitúrák, tároló szekrények.

Letöltések

Tartozékok lezuhanás ellen biztosító rendszerekhez - részletes termékismertető

részletes termékismertető

pdf 370.7 kB
Tartozékok lezuhanás ellen biztosító rendszerekhez
 
Tartozékok lezuhanás ellen biztosító rendszerekhez - általános termékismertető

általános termékismertető

pdf 374.1 kB
Tartozékok lezuhanás ellen biztosító rendszerekhez
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
További termékek a cégtől
EJOT Iso-Bar ECO zöldhomlokzat rögzítőrendszer
 
EJOT Iso-Bar ECO zöldhomlokzat rögzítőrendszer

Az EJOT Iso-Bar ECO egy hőszigetelt homlokzathorgony, mellyel könnyen és biztonságosan telepíthető zöldhomlokzat a hőszigeteléssel ellátott falakra. A homlokzathorgony szárának anyaga üvegszál erősítésű műanyag, melynek a pontszerű hőhídveszteségi tényezője rendkívül alacsony, így hatékonyan elkerülhető a nem kívánt hőveszteség és a kondenzáció. A homlokzathorgony a további kiegészítőkkel - mint például rozsdamentes acél sodronykötél, különböző kötélkeresztek, valamint egyéb speciális rögzítőelemek és adapterek - együtt egy rendszert képez.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Önfúró csavarok
 
EJOT önfúró csavarok

A burkolati rendszerek egyszerűen és gyorsan rögzíthetőek önfúró csavarral, akár fa vagy acél a teherhordó háttérszerkezet. Ehhez egy csavarbehajtó gépre van szükség, amellyel megfelelő fordulatszám mellett hatékonyan keresztülfúrható az acél, fa vagy az alumínium szerkezet és precízen rögzíthető a trapézlemez és a szendvicspanel. Ezáltal jelentős mértékű idő és költség takarítható meg.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Rögzítés trapézlemez és fa szerkezeten
 
Rögzítés trapézlemez és fa szerkezeten

Az EJOT lapostető szigetelés rögzítő rendszerei lehetővé teszik a szigetelőanyagok biztonságos, gyors és megbízható rögzítését acél trapézlemezen vagy különböző faszerkezeteken. EJOT ECOset HTK csavartelepítő automatával együtt alkalmazva tökéletes választást jelentenek a nagy tetőfelületek gyors és pontos szereléséhez. A horganyzott önfúró csavarok Climadur korrózióálló bevonattal vannak ellátva.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Seculine® Vario lezuhanás ellen biztosító rendszer
 
Seculine® Vario lezuhanás ellen biztosító rendszer

A Seculine® Vario egy állandóan használható, a lezuhanás elleni egyéni védőeszközök rögzítését szolgáló variábilis biztonsági kikötés rendszer. A Seculine® Vario bevizsgálása és felügyelete a DIN EN 795, A + B + C osztálya szerint történik (vizsgálati sz. 07/048, CE 0158) és DIBt tanúsítvánnyal is rendelkezik (vizsgálati sz. Z-14.4-540). A Seculine® Vario rendszer szerelését teljes egészében maga a beépítő cég végzi. Ennek folytán egy kézben marad a beépítés, a szerelés és a szavatosság!

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Csőmandzsetták
 
Dektite® csőmandzsetták

A csőmandzsetta integrált alumínium kerettel készül, azért hogy a különböző trapézprofilokhoz alakítható legyen. A csőátvezető szett tartalmazza a tömítőanyagot (amely elasztikus marad, és nem keményedik meg), és a hozzá tartozó önfúró csavarokat, így a tető profiljához megfelelően tömíteni és rögzíteni tudják a vízzáró harangokat.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Tetőbiztonsági elemek, kiegészítők
Tetőbiztonsági elemek, kiegészítők
Bitumenes zsindelyek
Bitumenes zsindelyek
Tetőcserepek
Tetőcserepek
Sík fémlemez tetőburkolatok és homlokzatburkolatok
Sík fémlemez tetőburkolatok és homlokzatburkolatok
Cserepeslemezek
Cserepeslemezek
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...