Letöltések
A kristálytiszta átlátást biztosító Planibel Clearvision float üveg páratlan, 92%-os (4 mm-es vastagságnál) fényáteresztésével és kiváló természetes színvisszaadásával tökéletes választást jelent a nagyfokú transzparenciát igénylő projekteknél. A Planibel Clearvision üveg 3-12 mm vastagság között áll rendelkezésre.
A síküvegek vagy float üvegek úgynevezett „úsztatott” üveggyártási módszerrel készülnek. Az AGC síküvegei átlátszóak vagy anyagában színezett üvegek.
Az Energy bevonatos üveg a napsugárzás elleni védelmet, a kiváló hőszigetelést és a magas fényáteresztő képességet ötvözi. Kifejezetten lakóépületekhez lett kifejlesztve, de alkalmas homlokzati üvegezéshez is.
A Matelac-nál az alapüveg egyik oldala magas minőségű lakkréteget kap, a másik oldala a savmaratási eljárásnak köszönhetően selymes megjelenésű.
A Planibel Pyrolitic egy nagy teljesítményű, alacsony emissziós képességű üveg. A termékcsalád jól ismert kemény bevonatairól, amelyek nagyon könnyen feldolgozhatók és rendkívül karcállóak.