Letöltések

Az igényekhez illeszkedő AAP potenciál elosztó sorkapcsok ideálisak a túláramvédelemhez és a központi vezérlőáram elosztáshoz. A legkisebb beépítési helyigényű, beépített elektronikus terhelésfigyeléssel rendelkező potenciálelosztást az új maxGUARD kínálat teszi lehetővé.

A környezeti hőmérséklet a különböző anyagoknak (polyamid, duroplast, kerámia) köszönhetően nem játszik szerepet a SAK-sorozatnál. A nagy szilárdságú acélnak köszönhetően a szerkezet a csatlakoztatott vezeték minden geometriai változását felfogja.

Feszültség alatt végzett munkáknál be kell tartani bizonyos előírásokat, illetve olyan speciális szerszámok használatára van szükség, melyek kifejezetten ilyen munkákhoz lettek kifejlesztve, illetve tesztelve. A Weidmüller a nemzeti és nemzetközi szabványoknak megfelelő fogókat kínál felhasználói számára. Minden fogót DIN EN 60900 szerint tesztelnek és gyártanak. A fogók - ergonomiai kialakításuknak köszönhetően - pontosan illeszkednek a kéz formájához. Az ujjak a munka során nem nyomódnak össze, egyszerűbb a kéz pozicionálása, illetve ezáltal a munka elvégzése is.

A műhelyek és üzemek előnyben részesítik a jól rendezett szerszám választékot. A Weidmüller ezt a felismerést ülteti át termékeibe, melyek ezáltal nagyfokú felhasználói hasznukkal, valamint funkcionalitásukkal tunnek ki. A Weidmüller vágásra, csupaszolásra és érvéghüvelyek krimpelésére szolgáló szerszámkészletei a szakma igényeihez igazodó üzemi felszereléseket kínálnak.

A VARITECTOR SPC-vel és SSC-vel a Weidmüller új túlfeszültség- védelmi családot kínál a mérés-, vezérlés- és szabályozástechnikához. A mérés-, vezérlés- és szabályozástechnikában a csatlakozó felületeket a túlfeszültség ellen meg kell védeni. A jelbemeneteket a vezetékekben indukálódó túlfeszültségek zavarhatják, vagy tönkretehetik. A felhasználónak a mérésivezérlési- szabályozókészülékeket azok közvetlen közelében el kell látnia védelemmel.