Letöltések
Műszaki adatok
TVR-Ex típusú kör keresztmetszetű EXCONTROL VAV-készülék a levegő-befúvó vagy -elszívó rendszerek áramlásának precíz szabályozására. Változó levegő térfogatáram szabályozására robbanásveszélyes környezetben (ATEX).
TVT típusú négyszög keresztmetszetű VARYCONTROL VAV-készülék a levegő befúvó vagy elszívó rendszerek áramlásának precíz szabályozására változtatható légáramlási sebességű rendszerekhez. Normál és magas térfogatáram-tartományokhoz és légtömör lezáráshoz.
TVR típusú kör keresztmetszetű VARYCONTROL VAV-készülék a levegő befúvó vagy elszívó rendszerek áramlásának precíz szabályozására, változtatható légáramlási sebességű rendszerekhez. A szabványos térfogatáram-tartományokat igénylő legkülönbözőbb felhasználási területekhez.
A TROX a tűzvédelmi csappantyúk széles skálájával áll a hazai megrendelők rendelkezésére. A folyamatos fejlesztések eredményeként kör keresztmetszetben az FKRS-EU sorozatot NA100 – NA315 méretben, az FKR-EU NA315 – NA800-as méretben, négyszög keresztmetszetben az FKA-EU illetve az FK-EU sorozatot 200x200 mm-től 1500x800 mm-ig egy egységben (ennél nagyobb méretben kettő vagy több egységben) kínálják. A tűzvédelmi csappantyúk alkalmazásuktól függően különböző tűzállósági osztályba (tűz időtartam szerinti besorolás) tartoznak és tégla- vagy betonfalakba és mennyezetekbe, könnyűszerkezetes elválasztó falakba történő beépítésre, valamint falon és mennyezeten kívüli szerelésre alkalmasak. A csappantyú beépítés független a levegő áramlás irányától. Az olvadóbetétes hőkioldó betétek a külső oldalról kivehetők és könnyen ellenőrizhetők.
A TVE típusú VAV szabályzó a levegő áramlási sebességét nem szondával vagy érzékelővel méri, hanem maga a szabályozólap a mérőeszköz. Ez az innovatív kialakítás lehetővé teszi a hosszméret csökkentését, és segít a pontos és megbízható mérési eredmények biztosításában még kedvezőtlen rá- leáramlási viszonyok esetén is; dinamikus mérés esetén az áramlási irány is tetszőleges.