Letöltések





Prisma Plus elosztószekrényekkel tipizált rendszerek valósíthatók meg. A Prisma Plus funkcionális elosztóberendezés maximálisan támogatja a tipizált berendezésgyártást, valamint számos előre gyártott megoldást kínálva lehetővé teszi a gyors, pontos szerelést, az egyszerű tervezést.

Általános, felemelhető, forgatható OptiLine 45 asztali csatlakozóegységek. Az Unica System+ szerelvények közvetlenül bepattinthatók az OptiLine 45 kábelcsatornákba, energiaoszlopokba, minioszlopokba és asztali csatlakozó szerelvényekbe. Az Unica System+ és az OptiLine alkotja a Schneider Electric Click-In 45 mm-es rendszerét.

Az intelligens kapcsoló segítségével helyben, illetve távolról tudunk kapcsolni egy áramkört, valamint úgynevezett "Hangulatokba" vagy Automatizációkba is be tudjuk vonni azt. Hagyományos fali süllyesztett és mikromodul kivitelben is elérhető. Működéséhez nulla vezető szükséges. A mikromodulos kivitel esetén mélyített szerelődoboz és hagyományos nyomó megléte is szükséges.

A prémium szegmensbe tartozó D-Life szerelvénycsalád a Merten család részeként a hagyományos szerelvényektől az innovatív KNX-technológiáig minden funkcióval rendelkezik. A mechanizmusok, billentyűk, burkolatok és keretek összeállításának folyamata megegyezik a többi Merten családéval. 7 alapszínből és 10-féle keretből, ezen belül pedig 5 műanyag, 2 üveg, 2 fém és 1 kő kivitelből lehet választani. A szerelvények alapkoncepciója az ultranagy kapcsolófelület és a szolid, vékony keret.

A kismegszakítók képesek védelmet nyújtani tűz ellen, amelyet villamos hiba (rövidzárlat, túláram és szigetelési hiba) okozhat, és védelmet nyújtani embereknek áramütés ellen, közvetett érintés esetén. A kismegszakítók kiválasztását optimalizálni kell a tökéletes védelem elérése érdekében, miközben biztosítani kell a folyamatos energiaellátást. Bár a kismegszakítókat néha használják vezérlési feladatokra is, javasolt külön vezérlő készülékek installálása, amelyek alkalmasabbak a sűrű kapcsolások elvégzésére (kapcsolók, kontaktorok, impulzus relék).