Letöltések

Rögzítési megoldások vékony homlokzati burkolatokhoz, szálcementlapokhoz és HPL-hez - részletes termékismertető

Rögzítési megoldások vékony homlokzati burkolatokhoz, szálcementlapokhoz és HPL-hez

pdf 990.0 kB
részletes termékismertető
 
fischer CAD termékadatbázis - CAD fájl

fischer CAD termékadatbázis

CAD fájl
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
További termékek a cégtől
fischer FUS szerelősínrendszer
 
fischer FUS szerelősínrendszer

A fischer FUS szerelősínrendszer univerzálisan alkalmazható közepes súlyú rögzítésekhez tűzvédelmi követelményekkel vagy anélkül. A csövek, szellőzőcsövek és a kábeltálcák a szerelősínrendszerrel hatékonyan rögzíthetők. Az optimalizált csatlakozókkal ellátott moduláris rendszer és az átmenőszerelés megkönnyíti a telepítést, a csatlakozóelemek könnyen beilleszthetők az alapelemekbe és elforgathatók. A cinkkel galvanizált kivitel beltéren, míg a tűzihorganyzott és a korrózióálló acél variációk kültéren és erősen korrozív környezetben alkalmazhatók.

CAD
Termékismertető
CAD
Tovább
Termék kártya
fischer FAZ II Plus horgonycsap
 
fischer FAZ II Plus horgonycsap

A fischer FAZ II Plus horgonycsap a nagy szakítószilárdságának és széles alkalmazhatóságának köszönhetően megfelel a legmagasabb követelményeknek. Nagy terhelésekhez alkalmazható acéldübel repedéses betonba. A jól bevált feszítőhüvely biztonságosan adja át a terheléseket a betonba, és dinamikus alkalmazásoknál is azonnali terhelhetőséget és nagy teherbírást tesz lehetővé. Az acéldübel ideálisan alkalmazható korlátokhoz, kábeltálcákhoz, konzolokhoz és dinamikus terhelési igényekhez, például emelőkhöz, szállítószalagokhoz és szivattyúkhoz.

CAD
Termékismertető
Műszaki adatok
CAD
Tovább
Termék kártya
fischer FiXperience méretező szoftver
 
fischer FiXperience méretező szoftver

A fischer FiXperience méretező szoftvere biztonságos és megbízható támogatást nyújt projektjeinek számításában, függetlenül attól, hogy Ön előkészítő, építész tervező, statikus vagy bármilyen műszaki szakember. A felhasználóbarát program segítségével a rögzítések könnyen és rugalmasan tervezhetőek, méretezhetőek offline illetve online is ezentúl. A jellemző, nemzetközi szabványok figyelembe vételével a szoftver teljesíti a globális használat összes lehetséges feltételét. A FiXperience szoftver moduláris felépítése lehetővé teszi mérnökök számára a különböző területek szerinti alkalmazási esetek számítását. A szoftvercsomag lehetővé teszi továbbá a teljes projektek és egyedi alkalmazások célzott és költséghatékony díjmentes tervezését.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
fischer TermoZ SV II Ecotwist szigetelés rögzítés
 
fischer TermoZ SV II Ecotwist szigetelés rögzítés

A fischer TermoZ SV II ideális megoldás EPS, XPS és bizonyos típusú homogén kőzetgyapot szigetelőanyagok biztonságos rögzítésére beton, üreges tégla, tömör könnyűbeton és pórusbeton esetén ETA engedély szerint. Az innovatív, süllyeszthető ETICS rögzítés telepítőszerszám segítségével gyorsan és mélyre szerelhető. A spirálisan kialakított szigetelésrögzítő tányér belecsavarodik a szigetelőanyagba, majd a fém csavar megfelelően rögzíti a dübelt a teherviselő szerkezetben. Az így kialakított rögzítés hőhídmentes, a dübel a szigetelőanyag belsejében rögzül. A TermoZ SV II Ecotwist gyorsan, egyszerűen szerelhető. A rögzítési mélység minden teherviselő szerkezetben azonos. A dübel átfogása univerzális, ugyanazon dübelhosszúsággal több szigetelőanyag vastagságban is dolgozhatunk, ezáltal időt és jelentős tárolási helyet spórol meg használójának.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
fischer Cast-in Channel rögzítő rendszer
 
fischer Cast-in Channel rögzítősín rendszer

A fischer Cast-in Channel rendszer hidegen alakított vagy melegen hengerelt sínekből áll, amelyekhez I-alakú vagy hengeres szárú horgonyok vannak hegesztve. A sínben található furatok elősegítik a sín rögzítését fa vagy egyéb más anyagú zsaluzathoz. A sín belsejében speciális töltőanyag található, amely megakadályozza a beton befolyását az öntési folyamat során. A beton öntése után a zsaluzat és a töltőanyag könnyen eltávolítható, és a speciálisan kialakított síncsavar alkalmazható a különféle rögzítendő elemekhez.

CAD
Termékismertető
CAD
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Burkolatok rögzítőszerkezetei
Burkolatok rögzítőszerkezetei
Burkolótéglák, kerámia homlokzatburkolatok
Burkolótéglák, kerámia homlokzatburkolatok
Fa és fa kompozit homlokzatburkolatok
Fa és fa kompozit homlokzatburkolatok
Sík fémlemez tetőburkolatok és homlokzatburkolatok
Sík fémlemez tetőburkolatok és homlokzatburkolatok
Cserepeslemezek
Cserepeslemezek
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...