Letöltések
Műszaki adatok

A BG-FILCOTEN one urban D 400 terhelhetőségű monolitikus csapadékvízelvezető folyóka nagy testvéréhez, a BG-FILCOTEN one-hoz hasonlóan környezetbarát gyártásával hozzájárul a vízelvezető rendszerek piacának jövőorientált fejlődéséhez.

A BG-FLEX sigma tec vízelvezető folyókák 1 4301 vagy más magas minőségű rozsdamentes anyagból készülnek és arra szolgálnak, hogy a csurgalékot az adott padlóterületről a szennyvízcsatornába juttassák A speciálisan kifejlesztett összekapcsolható peremcsatlakozásoknak köszönhetően a folyókaszakasz teljesen vízzáró. Ez a kiváló minőségű vízelvezető rendszer egyedi igények alapján kerül gyártásra, magassága, szélessége és terhelhetősége szabadon választható. Fedlapként rozsdamentes hálós acél rács választható C 250 terhelési osztályig. Beépítési területek: parkolóházak, parkoló területek, élelmiszergyártó üzemek, vegyi üzemek, sörfőzdék, tejüzemek, szupermarketek,

Nagyszilárdságú könnyűbeton folyóka F900-as terheléssel. Ideális megoldás dinamikus terhelésnek kitett útszakasz vízelvezetésére, rendkívül robusztus és kopásálló. A monolitikus építési módnak köszönhetően a folyókában nincs elmozdulható rész. A kiváló hőtágulási együtthatónak köszönhetően rendkívül tartós kötés a betonágyazattal – az alapanyag 100%-ban újrahasznosítható.




A BG-Graspointner egy új, számos előnnyel járó gyártástechnológiát fejlesztett ki folyókák gyártására. A BG-FILCOTEN folyókák könnyűek, mégis stabilak, ütésállóak.

A BG-FLEX TE Terasz résfolyóka elsősorban teraszok és keri építmények vízelvezetésére alkalmas. Legnagyobb előnye abban rejlik, hogy ezeknél a folyókáknál a vízelvezetés két szinten lehetséges – a padlóburkolaton és az alatta fekvő aljzatbetonon. A rács keskeny nyílása, rése a pangó vizet a folyóka oldalán lévő perforáció pedig a leszivárgott vizet vezeti el. A magasságállításnak köszönhetően a járófelület és az aljzatbeton közötti szintkülönbség tökéletesen kiegyenlíthető.