Letöltések
Műszaki adatok

A VELUX GXU tetőkijárat felülete a magas minőségű, egybeöntött poliuretán bevonatnak köszönhetően 100%-ban karbantartásmentes. A fehérre lakkozott tetőkijárat ideális választás az olyan lakott tetőterekbe, ahonnan a tetőre való kijutás más módon nem oldható meg. A GXU oldalra nyíló tetőkijárat 15 és 85° közötti hajlásszögű tetőbe építhető be. A pántok az ablakszárny bal oldalán találhatók, de áthelyezhetők a másik oldalra is.

VELUX beépítőkeretek standard beépítési szinthez, 15-40 mm profilmagasságú sík profilú tetőfedő anyagokhoz, melyek alkalmazhatók 15°-90° hajlásszögű tető esetén. Az EDT keret a VELUX tetőtéri ablak önálló beépítéséhez, az EKT keret a tetőtéri ablakok csoportos összeépítéséhez (az EKT csoport elemei az EKW keret elemekkel bővíthetők), míg az EFW keret a tetőtéri ablak térdfalablakkal történő önálló vagy csoportos beépítéséhez használható.




A megújult VELUX lapostetős felülvilágítók kínálatában megtalálhatóak felülvilágító kupolák, tetőkijáratok, hő és füstelvezető kupolák, fix és nyitható kupolák, új generációs VELUX sík- és íves üvegű felülvilágítók.

A VELUX Standard Plus műanyag bevonatos tetőtéri ablak hőkezelt fa magját egy fehér színű, egybeöntött, kiváló minőségű, víznek és szennyeződéseknek ellenálló poliuretán bevonat fedi, mely 100%-ban karbantartásmentes. A 3-rétegű üvegezésű, extra energiahatékony tetőtéri ablak fokozott hangszigeteléssel, esőzajcsökkentéssel rendelkezik. A VELUX Standard Plus műanyag bevonatos tetőtéri ablak ThermoTechnology™ hőszigetelési rendszerrel (plusz hőszigetelő anyag a tok és a szárny csatlakozásánál) és extra huzat elleni gumitömítéssel rendelkezik. Elérhető alsó (GLU 0064B) vagy felső (GLU 0064) kilincses nyitásmóddal is. Ideális választást az olyan magas páratermelésű helyiségekbe, mint például a fürdőszoba, konyha, zuhanyzó vagy mosókonyha.

A VELUX GIU műanyag bevonatos kiegészítő fix ablak magas minőségű, fehérre lakkozott, egybeöntött poliuretán bevonattal készül. Fix, semmilyen módon nem nyitható, ferde tetőben elhelyezett VELUX tetőtéri ablakok alá építhető be.