Letöltések
Műszaki adatok











A Steelvent ST20 típusú oszlopok készülhetnek négyszög és körszelvényű idomacélokból egyaránt. Az oszlopok a formai szempontok, a kialakított felületvédelem és a telepítési mód alapján is illeszkednek a különböző kerítéstáblákhoz, a tekercses kerítésekhez, illetve a további kiegészítő elemekhez.

Az ST11 típusú mobilkerítés széleskörűen használható mind ipari, mind lakossági területeken, elsődlegesen ideiglenes felhasználásra. Telepítése és bontása gyorsan kivitelezhető. A mobilkerítések elérhetőek csőkeretes normál és erősített (Nimród), valamint zárttáblás (Hunor) változatban.


A többféle kivitelben érhető, elsődlegesen ideiglenes felhasználásra tervezett Steelvent mobilkerítések széleskörűen alkalmazhatók mind az ipari, mind pedig a lakossági területeken. A mobilkerítések szállítása, telepítése és bontása egyszerűen és gyorsan kivitelezhető.

Az ST10 típusú trapézbordával merevített kerítéselemek alkalmasak ipari és lakossági felhasználásra. Az ST16 típusú dupla szálas kerítéselemek kiemelten javasoltak sportlétesítmények lekerítésére. Az St18 típusú sűrű rácsosztású élet- és vagyonvédelmi kerítés megfelelő választás nagy biztonságot igénylő létesítményekhez.

A Steelvent ST25 Design pálcás kerítésrendszer minden igényt kielégít, erős és tartós alapanyagokból készül, az ellenállóságról a háromrétegű, UV-stabil felületvédelem gondoskodik. Ezt a kiváló minőségű és esztétikus megjelenésű kerítést a legmodernebb lézertechnológiával gyártják. Az ST25 Design pálcás kerítésrendszer elérhető keret nélküli (ST25/1) és keretbe foglalt (ST25/2) változatban. A keret nélküli kivitel esetében nincs alsó, felső és oldalsó keret, míg a keretbe foglat változatnál a teljes pálcás kerítésmező egy keretbe van foglalva. A Steelvent ST25 Design pálcás kerítések – kiviteltől függetlenül – egységesen 200 cm szélesek, a magasságuk pedig 100, 120, 150 vagy 170 cm lehet.