Letöltések
Egyfázisú, DIN sínre szerelhető, általános kapcsolóüzemű tápegységek 50 W-tól 480 W-ig.
Az adapter bármely hagyományos schuko aljzatban használható, ezáltal univerzális megoldást nyújt, ha készülékeink fogyasztását szeretnénk mérni, vagy azokat távolról szeretnénk vezérelni. A dugalj adaptert bevonhatjuk az úgynevezett "Hangulatokba" vagy Automatizációkba is, ezáltal további kényelmi funkciókat tudunk megvalósítani vele.
A Zelio Logic segítségével egyszerű automatizálási feladatokat végezhet el komplex programozói tudás nélkül. Váltsa ki huzalozott logikát és használja a legegyszerűbb szabványos programnyelveket: létra, funkcióblokk diagram (FBD) vagy SFC nyelveken egyaránt programozható a vezérlő. Választhat a kompakt (SR2) vagy további I/O felülettel bővíthető (SR3) vezérlőkből, valamint elérhető kijelzős vagy kijelző nélküli kivitel egyaránt, így megtalálhatja az Ön számára legköltséghatékonyabb megoldást.
Prisma Plus elosztószekrényekkel tipizált rendszerek valósíthatók meg. A Prisma Plus funkcionális elosztóberendezés maximálisan támogatja a tipizált berendezésgyártást, valamint számos előre gyártott megoldást kínálva lehetővé teszi a gyors, pontos szerelést, az egyszerű tervezést.
Az Easy9 Pro segédkontaktusok kismegszakítókhoz választékában MSZ/EN 60947-1 szerinti feszültségkioldó és MSZ/EN 60947-5-1 szerinti jelzőérintkezők szerepelnek. A villamos kiegészítők a vele összekapcsolt készülékek távműködtetését és távjelzését (nyitott/zárt/kioldott állapot) teszik lehetővé. A segédérintkező szerszám nélkül felpattintható a készülékek bal oldalára..