Letöltések
Műszaki adatok


A túlfeszültség-korlátozó készülékek ajánlott felhasználási területe a szolgáltatási szektor és az ipari épületek, amelyeket villámhárítóval vagy rácsos ketreccel szereltek fel. A készülékek megvédik a villamos installációt a közvetlen villámcsapás következményeitől. A villámáram földelés irányában történő levezetésére szolgál. A túlfeszültség-korlátozót hálózatoldalon mindig olyan szakaszolóval (olvadóbiztosító vagy megszakító) kell ellátni, amelynek megszakítóképessége legalább akkora, mint az installálás pontjában mérhető maximális független zárlati áram értéke. Továbbá a túlfeszültség-korlátozók kínálnak olyan védelmet is, amely elhárítja a villám okozta további túlfeszültségeket.

Egy- és kétfázisú transzformátorok (230-400 V / 12-24-115-230V) 25 VA-től 2500 VA-ig.

A központi egység a Wiser rendszer 'lelke'. Ez a készülék biztosítja a Zigbee kommunikációt a Wiser eszközök között, illetve segítségével valósul meg a rendszer távoli elérhetősége is, mivel LAN és WiFi kapcsolatra képes. Süllyesztett, fali vagy asztali telepítést tesz lehetővé, a felhasználói igényektől függően. A rendszert, a Wiser by SE ingyenesen letölthető, magyar nyelvű applikációval tudjuk konfigurálni és a későbbiekben vezérelni. A központ rendelési száma: CCT501901; az asztali dokkoló rendelési száma: CCT501400_0001.

A kismegszakítók képesek védelmet nyújtani tűz ellen, amelyet villamos hiba (rövidzárlat, túláram és szigetelési hiba) okozhat, és védelmet nyújtani embereknek áramütés ellen, közvetett érintés esetén. A kismegszakítók kiválasztását optimalizálni kell a tökéletes védelem elérése érdekében, miközben biztosítani kell a folyamatos energiaellátást. Bár a kismegszakítókat néha használják vezérlési feladatokra is, javasolt külön vezérlő készülékek installálása, amelyek alkalmasabbak a sűrű kapcsolások elvégzésére (kapcsolók, kontaktorok, impulzus relék).

A Fupact biztosítós szakaszolókapcsolók használhatók vészlekapcsoló eszközként. Ebben az alkalmazásban könnyen megtalálhatónak, hozzáférhetőnek és azonosíthatónak kell lenniük. A vészlekapcsoló vagy biztonsági szakaszolókapcsolók azonosítását megkönnyíti az előírt, a standard készülékektől különböző színek használata.