Letöltések

Az Ellipsum sorozat eszközeit az ép és olyan fogyatékkal élő gyerekek számára tervezték, akik a normál játszótereken nem, vagy csak nehezen tudnak játszani. A széria számos játszóeszköze rámpákkal teszi lehetővé a kerekesszékes gyerekek számára a változatos funkciók elérését. A bástyák és várak tetőszerkezete rendhagyó módon levél alakú, mely még izgalmasabbá varázsolja az eszközök megjelenését. Minden eszköz vandálbiztos kivitelben, UV és időjárás álló, magas minőségű anyagok felhasználásával készül.


A Buglo fitness és street workout eszközeivel saját testsúlyos erősítő, valamint nyújtó gyakorlatok végezhetők, melynek köszönhetően ezek a termékek ideális megoldást nyújtanak szabadtéri edzőparkok kialakításához.

Az Urbaniq család termékei a játszóterek és parkok kiegészítői. A rendhagyó megjelenésű padok, szemetesek, kerékpártárolók, fedett pihenők és pelenkázók a legjobb és legtartósabb anyagokból készülnek, mellyel hosszú élettartamot és biztonságot garantálnak.

Az Eco szériába tartozik minden fenyőfából készült termék, melyek egy háromlépcsős impregnálási folyamat során válnak még tartósabbá. Az eszközökön több árnyalatban megjelenő, nyugtató zöld színek pozitív élettani hatásain túl a természetközeliséget testesítik meg. A sorozat tervezése során komoly hangsúlyt kaptak a különböző méretű mászókák, acél- és kötéllétrákkal, mászófalakkal, csúszdákkal. Ugyanakkor a több funkciójú, hajó tematikájú játékok is megtalálhatóak ebben a szériában, csakúgy, mint az akadálymentes, rámpákkal ellátott játszóvárak, melyek által az ép és a fogyatékkal élő gyermekek számára is felejthetetlen élményt nyújtanak.

A legfiatalabb, 1-7 éves felhasználók számára készült termékcsalád, élénk színekben kerül gyártásra. Edukációs panelek segítségével serkentik a gyermekek érzékszerveit és fejlesztik a motoros készségeiket. A gondosan megtervezett részletek és a legjobb minőségű anyagok garantálják az apróságok biztonságát és a játékok tartósságát. A szériában megtalálhatóak a különböző játszóvárak, kuckók, babaházak, komplex homokozók, valamint egyensúlyérzéket fejlesztő eszközök is.