Letöltések
Műszaki adatok

Feszültségkiegyenlítő, nyúlás- és szakadásbiztos poliészterfilc parkettafelületek- hidegburkolatok- és természetes kövek alatti felület merősítésre, különösképpen problémás alapfelületekhez. Parketta fektetéséhez: Alkalmazható erősítő alátétként tömör- és kész parketta alá, valamint minden burkolandó felületen, és megnövekedett maradék nedvességtartalmú felületeken (max. 3,5%-ig) a Murexin nedvességzárókkal való alkalmazáshoz (2K EP 170 / MS-X3 / PU 5 Express) és a Murexin MS-P ragasztók illetve a speciális PU 566 ragasztókhoz. Különösen alkalmas nem megfelelő, kis szilárdságú aljzatokra és felújítási munkálatokhoz száraz esztrich, forgácslap és öntött aszfalt felületeknél. Csempék és természetes kő burkolatokhoz fektetéséhez: Használható erősítőbetétként kerámiaburkolatok alatt. A filcet beágyazzuk a ragasztóba (Flex csemperagasztó) és ezáltal elválasztja a kerámiaburkolatot az alapfelülettől.

Oldószermentes, emulzió alapú, hidegen feldolgozható, kenhető vagy szórható bitumenes alapozó. Kül- és beltéri felhasználásra, a Murexin bitumenes vastagbevonatok alapozására és tapadásának javítására.




Az új Murexin Lewell termékcsalád 6 különböző aljzatkiegyenlítőből áll. Széleskörű megoldást kínálunk a szakipar és a lakosság számára a hideg és a melegburkolati munkák előkészítése során. Figyelembe vettük a gyakorlatban előforduló lehetséges rétegvastagságokat, a választható hideg- és meleg burkolat típusokat, a különböző várható igénybevételeket. Különös figyelmet fordítottunk a biztonságra, figyelembe véve az új és a felújítások során megtalálható legkülönbözőbb aljzat típusokat és feladatokat. A termékek egy része speciális tulajdonságokkal rendelkezik, melyek a felhordás/megszilárdulás után jelentenek nagy előnyt a felhasználók számára.

Kiváló minőségű, fehér színű, extrém tartósan elasztikus, vibrációálló, víz- és oldószermentes, fagyálló, poliuretán bázisú, kétkomponensű unverzális ragasztó.

Kiváló minőségű, oldószermentes műgyantadiszperziós alapozó szívóképes alapfelületekre, nagyon jó mélyrahatoló képességgel. Nagyon emisszió szegény alapozó EC 1.