Legrand  Zrt. - Legrand Kereskedelmi Iroda

LCS³ (réz) segédanyagok, kiegészítők

Réz alapú strukturált hálózat szereléséhez szükséges segédanyagok és szerszámok.

Letöltések

Legrand réz alapú kábelezési megoldások <br>
(Data center és LAN megoldások – Hálózati kábelezési és rack rendszerek / 2025. II, 160-197. oldal) - részletes termékismertető

részletes termékismertető

pdf 4.9 MB
Legrand réz alapú kábelezési megoldások
(Data center és LAN megoldások – Hálózati kábelezési és rack rendszerek / 2025. II, 160-197. oldal)
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
További termékek a cégtől
Valena Life szerelvény - fekete
 
Valena Life szerelvények

A Valena Life a kifinomult stílus és innovatív funkciók tökéletes kombinációja. A keretek formavilágának és széles színválasztékának köszönhetően minden stílushoz és élettérhez könnyedén illeszthető a Valena Life. Az otthoni és kereskedelmi környezethez fejlesztett funkciók között kapcsoló, váltókapcsoló, fényerőszabályzó, mozgásérzékelős kapcsoló, fényjelzős akadályjelző, szobatermosztát, redőnykapcsoló, multimédiás aljzatok (adat, TV, audió és videó csatlakozók), kihangosító rendszer, rádiós vezérlések és egyebek szerepelnek.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Raritan SmartSensors rack érzékelők
 
Raritan SmartSensors rack érzékelők

A SmartSensors egy átfogó érzékelő család, amely a legpontosabb adatokat biztosítja felhasználói számra a rack szekrényről és környezetéről. A modern szenzortechnológia képessé teszi a plug&play csatlakozást bármely Xerus-alapú vezérlővel szerelt egységhez, legyen szó Raritán intelligens rack elosztósorról, SRC intelligens rack-vezérlőről vagy Hibrid rack átkapcsolóról.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Legrand Incara bútorba süllyesztett elektromos csatlakozási megoldások Legrand USB csatlakozók Legrand gumi és műanyag csatlakozódugók és aljzatok Multifunkciós elosztó vezeték nélküli töltőállomással (kat. szám 6 945 00)
 
Legrand csatlakozó- és elosztódugók, elosztósorok
8 termék

Vezetékes és vezetékezhető elosztósorok akár transzformátorok és töltők számára kialakított külön csatlakozóaljzattal is, valamint különböző csatlakozódugók. Egyes falra vagy asztalra is szerelhető elosztósorok túlfeszültség-levezetővel vannak ellátva.

8 termék
Termékismertető
BIM
Tovább
Termék kártya
Trimod HE moduláris szünetmentes áramforrás
 
Trimod HE moduláris szünetmentes áramforrás

Moduláris CPA architektúrájú, egyfázisú teljesítménymodulokból felépülő, fázisonkénti redundanciára képes szünetmentes áramforrás kínálat 60 kVA teljesítményig. Egyedülálló módon a Trimod HE készülékek fázisbemenet és kimenet szempontjából konfigurálhatóak, így egyetlen készülék képes négy különböző fáziskonfiguráció kialakítására: 1/1, 3/3, 3/1, 1/3. Ezen tulajdonsága miatt a Trimod HE nem csak szünetmentesítésre, de speciális esetekben fázisok számának változtatására is képes: pl egyfázisú rendszerből háromfázisú rendszert képez. A teljes kínálat ugyanakkor maximális teljesítménytényezővel (cosφ = 1 azaz W=VA) illetve kiemelkedő hatékonyságú működésével egyedi megoldást kínál a piacon.

BIM
Termékismertető
Műszaki adatok
BIM
Tovább
Termék kártya
P17 Tempra Pro ipari csatlakozódugók és aljzatok
 
P17 Tempra Pro ipari csatlakozódugók és aljzatok

Csatlakozók beltéri és kültéri használatra, fröccsenő víz elleni, IP44-es védelemmel, valamint vízálló csatlakozók IP66/67 védelemmel, melyek ellenállnak az ideiglenes, nagyobb mértékű vízsugárnak. A hordozható csatlakozódugókhoz hordozható vagy beépíthető csatlakozóaljzatok tartoznak. A Poliamid 6 (IK09) anyagú csatlakozók 1 fázisú, 3 fázisú és törpefeszültségű változatokban, gyors nyitási/zári rendszerrel, két kialakítható dőlésszöggel készülnek.

BIM
Termékismertető
BIM
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Strukturált hálózati rendszerek
Strukturált hálózati rendszerek
Sorozatkapcsok, kábelezési segédanyagok
Sorozatkapcsok, kábelezési segédanyagok
Kiegészítők optikai és strukturált hálózati rendszerekhez
Kiegészítők optikai és strukturált hálózati rendszerekhez
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...