Letöltések

A SILICONE Fas szilikonos kötőanyagokon és speciális adalékanyagokon alapul, amik megakadályozzák a penészesedést és algásodást. A festék alkalmas szilárd, durvábban vakolt homlokzatfelületek festésére. Azok közé a homlokzati bevonatok közé tartozik, amelyek átfogó és tartós védelmet biztosítanak a homlokzatnak, valamint csökkentik a szennyeződését.

JUBOLIN P25 Fine egy vékonyrétegű diszperziós kiegyenlítő anyag beltéri fal- és mennyezetfelületek finom kiegyenlítésére. Kisebb horpadások, repedések, lyukak, rések kitöltésre is használható.

Többrétű felhasználásra alkalmas kiegyenlítő anyag gépi és kézi felhordáshoz. Kiváló választás az alap gletteléstől a végső kiegyenlítésig, valamint gipszkarton lemezek közötti rések bandázsolására.

A Takril polimer kötőanyagokon alapuló diszperziós festék, vertikális betonfelületek és egyéb cementkötésű felületek, valamint egyéb kültéri és beltéri falfelületek dekorációs és por elleni védelmére, illetve kevésbé igénybevett helyiségek cementkötésű padlófelületeinek por elleni védelmére.

A JUBIZOL EPS ragasztóhabarcs por alakú, polimer kötőanyagokkal nemesített, kiváló rugalmasságú cementes habarcskeverék. EPS szigetelő lemezek ragasztásához, az alapvakolat kidolgozásához alkalmazható a Jubizol EPS homlokzaton.