Letöltések
Műszaki adatok
A Tondach Renoton 15 (Tangó GL) felújítások közkedvelt tetőcserepe, mivel mérete miatt alkalmas régi tetőcserpek kiváltására a tetőlécek cseréje nélkül. Vibráló eleganciájával és lehengerlő stílusával megkoronázza otthonunkat.
Kiváló minőségű és kialakítású kerámia U-zsalu elem. Elsősorban monolit kiváltók, koszorúk zsaluzataként kerül felhasználásra, de téglafalazatok merevítő bordáinak, szellőző járatainak, gépészeti vezetékeinek elhelyezésére szolgáló csatornák kialakítására is alkalmas.
12 cm széles nyílásáthidalások kialakítására alkalmas, kerámiaköpenyes előfeszített vasbeton áthidaló.
A Porotherm áthidaló ráfalazással vagy rábetonozással együtt alkotja a nyílásáthidalást. A Porotherm áthidaló képezi a szerkezet alsó húzott övét, a felső nyomott övét pedig a kisméretű tömör tégla vagy üreges falazóelem ráfalazás vagy rábetonozás biztosítja.
Ebben a kategóriában az úgynevezett „mindenes” tetőcserepek találhatók, melyek szinte bármilyen formájú és kialakítású tetőn használhatók, legyen szó új építésről vagy felújításról. A Tondach Univerzális cserepek rugalmasan alkalmazhatók, beépítésük könnyű és felhasználóbarát.