TROX Austria GmbH <br>Magyarországi Közvetlen Kereskedelmi Képviselete

TVM VAV készülék

TVM típusú kétcsöves VARYCONTROL VAV-készülékek a levegő befúvó rendszerek áramlásának szabályozására, kétcsöves változtatható vagy állandó légáramlási sebességű rendszerekhez.

Letöltések

TVM VAV készülék - részletes termékismertető

részletes termékismertető

pdf 2.1 MB
TVM VAV készülék
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
További termékek a cégtől
FKA2-EU tűzvédelmi csappantyú FKRS-EU tűzvédelmi csappantyú FKR-EU tűzvédelmi csappantyú
 
TROX tűzvédelmi csappantyúk
3 termék

A TROX a tűzvédelmi csappantyúk széles skálájával áll a hazai megrendelők rendelkezésére. A folyamatos fejlesztések eredményeként kör keresztmetszetben az FKRS-EU sorozatot NA100 – NA315 méretben, az FKR-EU NA315 – NA800-as méretben, négyszög keresztmetszetben az FKA-EU illetve az FK-EU sorozatot 200x200 mm-től 1500x800 mm-ig egy egységben (ennél nagyobb méretben kettő vagy több egységben) kínálják. A tűzvédelmi csappantyúk alkalmazásuktól függően különböző tűzállósági osztályba (tűz időtartam szerinti besorolás) tartoznak és tégla- vagy betonfalakba és mennyezetekbe, könnyűszerkezetes elválasztó falakba történő beépítésre, valamint falon és mennyezeten kívüli szerelésre alkalmasak. A csappantyú beépítés független a levegő áramlás irányától. Az olvadóbetétes hőkioldó betétek a külső oldalról kivehetők és könnyen ellenőrizhetők.

3 termék
Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
EK-JZ füstmentesítő csappantyú
 
EK-JZ füstmentesítő csappantyú

Szellőztető funkcióval rendelkező, alacsony beépítési mélységű és nagy keresztmetszetű négyszögletes füstgázvezérlő zsaluk mechanikus füstelszívó rendszerek hőelvezetéséhez és füstelszívásához, továbbá légpótlás biztosítására túlnyomásos szellőztető rendszerekben. Mechanikus füstelszívó rendszerekhez és túlnyomásos szellőztető rendszerekhez, valamint további frisslevegő biztosításához.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
X-CUBE központi klímagép
 
TROX X-CUBE központi klímagép

A TROX X-CUBE központi klímagép korlátlan konfigurációs lehetőségeivel a legmagasabb szintű minőséget, teljesítményt, rugalmasságot, energiahatékonyságot, megbízhatóságot és higiéniát kínálja. Az X-CUBE a lehető legjobb beltéri levegőminőséget biztosítja bármilyen alkalmazási területen.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
RN térfogatáram szabályozó TVE-Q légmennyiség szabályozó készülék TVE VAV készülék TZ-Silenzio VAV készülék
 
TROX szabályozók
19 termék

A szellőzéstechnikai és klímatechnikai rendszerek rendeltetése az, hogy beállítsák a beltéri levegő minőségét és a helyiség fűtési komfortjának és nedvességtartalmának feltételeit a fennálló rendelkezéseknek (DIN EN 13779) megfelelően. A megfigyelés sarkalatos pontja a beltéri klíma. A szükséges levegő minőség fenntartása és a rendszer gazdaságos működésének lehetővé tétele érdekében a rendszernek minden levegő áramlását felügyelni és szabályozni kell. Ezért az elosztó berendezés fontos feladatot kap.

19 termék
Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
RN-Ex térfogatáram szabályozó
 
RN-Ex térfogatáram szabályozó

Kör keresztmetszetű, önműködő mechanikus légmennyiség-szabályozók a befúvás és elszívás szabályozásához állandó térfogatáramú rendszerekhez, jóváhagyott és tanúsítvánnyal rendelkezik robbanásveszélyes környezetben (ATEX) történő alkalmazáshoz.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Légtechnikai mérő és szabályozó szerkezetek
Légtechnikai mérő és szabályozó szerkezetek
Légbevezető, befúvó és légelvezető elemek
Légbevezető, befúvó és légelvezető elemek
Légcsatornák, szellőzőcsövek
Légcsatornák, szellőzőcsövek
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...