Letöltések

Novoferm Docking Solutions rakodórendszerek - részletes termékismertető

részletes termékismertető

pdf 906.9 kB
Novoferm Docking Solutions rakodórendszerek
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
További termékek a cégtől
Westag Westalack lakköntött ajtók
 
Westag Westalack lakköntött ajtók

A Westalack márkanév lakköntött felületű ajtót takar, mely lakótéri és nagy igénybevételnek kitett hivatali helyiségekben történő használatra is alkalmas. Az ajtók kétféle fehér árnyalatban készülnek, RAL9016 sarki fehér és RAL9010 klasszikus fehér színben. A környezetbarát lakkozás selymes tapintású, magas minőségű felületet és elegáns megjelenést eredményez.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Westag Portalit CPL felületű ajtók
 
Westag Portalit CPL felületű ajtók

A Westag Portalit ajtók kiváló fizikai tulajdonságokkal rendelkeznek. A speciális CPL eljárásnak köszönhetően felületük melamin gyantával átitatott és rögzített, pórusmentes, magas minőségű és különösen ellenálló, mely a mindennapi használatra kiválóan alkalmas.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Novoferm rámpakiegyenlítők NovoDock L150 rakodóhíd
 
Novoferm rakodórendszerek
2 termék

A Novoferm Docking Solutions programja egy műszakilag jól átgondolt, egymásra épülő alkotóelemekből álló rakodórendszer, mely a profi anyagmozgatást szolgálja. Az egyes rendszerek az adott vevői igények alapján egyedileg kerülnek összeállításra. Terméktípusok: Rakodózsilipek; Hidraulikus rámpakiegyenlítők; Mechanikus rakodóhidak; Kaputömítések; Ütközők; Vezérlések; Egyéb kiegészítők.

2 termék
Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Westag Getalit HPL felületű ajtók
 
Westag Getalit HPL felületű ajtók

A Getalit ajtó a belsőépítészetben a legszélesebb körben és legváltozatosabb kivitelekben alkalmazható típus. Felülete HPL (High Pressure Laminate) lemez, mely a környezeti hatásokkal szemben rendkívül ellenálló, így a legtöbb védelmi funkciót ellátó ajtótípus ezzel a borítással készül.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Westag nedvestéri ajtók
 
Westag nedvestéri ajtók

Nedvestéri helyiségekről abban az esetben beszélünk, ha az ott beépített ajtó nincs tartós nedvességnek kitéve. Az ilyen helyeken, mivel csak rövid ideig tartó nedvesség lép fel, nem szükséges vizestéri ajtó használata. Ilyen helyiségek például: középületekben a közvetlen fürdőhelyiségektől távolabb eső WC-k, mosdók, melyeket napi rendszerességgel vízzel takarítanak és ahol a hőmérséklet nem haladja meg a 45 °C-ot.°A Westag nedvestéri ajtajai a napi takarítás során keletkező alkalmi vízbehatás, illetve alkalmilag keletkezett páraképződés (pl. privát épületekben fürdés/tusolás) ellen védettek.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Dokkolók és rámpakiegyenlítők
Dokkolók és rámpakiegyenlítők
Lengőkapuk, szalagkapuk, termofüggönyök
Lengőkapuk, szalagkapuk, termofüggönyök
Ipari kapuk, gyorskapuk
Ipari kapuk, gyorskapuk
Polcrendszerek, állványrendszerek
Polcrendszerek, állványrendszerek
Ládák, dobozok, raktártechnikai kiegészítők
Ládák, dobozok, raktártechnikai kiegészítők
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...