Legrand  Zrt. - Legrand Kereskedelmi Iroda

Legrand autotranszformátorok

Egyfázisú és háromfázisú autotranszformátorok burkolattal vagy anélkül.

Letöltések

Legrand autotranszformátorok <br>
(Legrand katalógus 2018 / 317. oldal) - részletes termékismertető

részletes termékismertető

pdf 84.8 kB
Legrand autotranszformátorok
(Legrand katalógus 2018 / 317. oldal)
 
Legrand autotranszformátorok <br>
(2 db rfa fájl) - BIM fájl

BIM fájl

zip 1.4 MB
Legrand autotranszformátorok
(2 db rfa fájl)
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
További termékek a cégtől
Legrand Incara bútorba süllyesztett elektromos csatlakozási megoldások
 
Legrand Incara bútorba süllyesztett elektromos csatlakozási megoldások

Az Incara kínálata egyesíti a funkcionális, ergonomikus és innovatív csatlakozási megoldásokat, melyek bármilyen modern munkaterülethez igazodni tudnak. Az Incara könnyedén integrálható minden típusú bútorba, így a végfelhasználók egyszerűen csatlakoztathatják eszközeiket a hálózathoz.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Practibox S multimédiás lakáselosztó
 
Practibox S multimédiás lakáselosztó

A Practibox S új szortimentjének alkalmazásával különböző termékcsoportokból felépítve lehet eljutni vegyes hálózat (vezetékes és vezeték nélküli) szakszerű létrehozásához. A kínálat egyaránt tartalmaz professzionális megoldásokat meglévő otthoni hálózatok javítására és új rendszerek kiépítésére. A multimédiás elosztószekrény semmilyen kisfeszültségű energiaelosztásra használható kiegészítőt nem tartalmaz (pl kalapsín vagy elosztókapocs) viszont megvalósítható benne a gyengeáramú kábelezés szakszerű kifejtése és csatlakoztatása (legyen szó üvegszálas, réz vagy koax kábelekről) valamint kisebb aktív eszközök elhelyezésére, úgymint szolgáltatói router és/vagy PoE switch.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Legrand padlódobozok
 
Legrand padlódobozok

A Legrand padlódobozok mind betonba, mind pedig álpadlóba kiválóan szerelhetők, ergonomikus kialakításúak és tökéletesen beleolvadnak környezetükbe. Kétféle típus érhető el, az állítható magasságú, és a kifejezetten vékony födémű helyiségekbe építhető csökkentett magasságú. A kínálatban a hagyományos padlódobozokon kívül megtalálható perem nélküli és kerek padlódoboz, a műanyag fedélen kívül pedig rozsdamentes acél és sárgaréz bevonatú padlódoboz is elérhető. A moduláris padlódobozok szerelvénykelyhekkel felszereltek, melyek 45x45 mm-es Program Mosaic-kal szerelvényezhetők, mind erős- mind gyengeáramú csatlakozóaljzatokkal. 

BIM
Termékismertető
BIM
Tovább
Termék kártya
LCS³ (üvegszál) patch kábelek
 
LCS³ (üvegszál) patch kábelek

SC/SC, SC/LC, LC/LC, ST/ST, ST/SC, LC/ST patch kábelek különböző méretben. HD és UHD előszerelt mikro kábelek a legsűrűbb és legnagyobb adatátviteli igényekhez.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
LCS³ (üvegszál) patch panelek és pigtailek
 
LCS³ (üvegszál) patch panelek és pigtailek

A különböző hálózati architektúrák esetén különböző sűrűségű panelekre lehet szükség, hogy a hálózat passzív része optimálisan viszonyuljon az aktív elemekhez. Az LCS³ HD kazettás panelek lehetővé teszik a különböző réz és üvegszálas csatlakozók vegyes beépítését egyetlen panelen belül. A Legrand LCS³ kínálata rendelkezik olyan UHD (ultra magas sűrűségű) panelekkel, amelyekkel egy 1U magasságon belül akár 144 LC port csatlakoztatása is megvalósítható. Az UHD panelek előszerelt MTP csatlakozó aljzatokkal vannak ellátva, ezért bekötésük gyárilag előszerelt MTP csatlakozós kábelekkel történik a legmagasabb adatátviteli biztonság érdekében. OM2, OM3, OM4 és OS2 pigtailek különböző 1 és 2 méteres változatban érhetők el.

BIM
Termékismertető
BIM
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Kisfeszültségű transzformátorok, tápegységek
Kisfeszültségű transzformátorok, tápegységek
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...