Letöltések
Műszaki adatok


A MAMUT GLUE FLEXI S2 cementbázisú, extrém módon flexibilis ragasztóhabarcs beltéri és kültéri felhasználásra egyaránt alkalmas.

Falazott, beton- és vasbeton szerkezetek, könnyűbeton, esztrich, gipsz, vakolat, égetett téglából készült falazóanyagok, CETRIS lemezek és gipszkarton szerkezetek vízszigetelésére. A tartósan rugalmas kétkomponensű, polimercement-szuszpenziós vízszigetelő tömítőanyag felhasználható erkély, terasz, lodzsa járólapja alá. Alkalmas fürdőszoba, medence vagy víztározó burkolata vagy csempéje alatti vízszigetelésre. A hatékonyság növelése érdekében a sarkak, szögletek és dilatációs hézagok kialakítása tömítőszalagok és átvezetőelemek segítségével történik. A csomagolás por és folyékony állagú komponenst tartalmaz. A szigetelés ellenáll a víznyomásnak. Mivel rendkívül jól tapad az aljzathoz, acélszerkezetek korróziógátló bevonatához is megfelel.

A MAMUT GLUE Disper Fix kiváló minőségű, gyors és megbízható ragasztó. Műhelyben, háztartásban, garázsban vagy a munkahelyen is használható. Gyorsan kikeményedik, nem tartalmaz oldószert és festhető diszperziós festékkel. Különféle anyagokhoz jól tapad, még nedvszívó és nem nedvszívó felületek kombinációján is, fagyálló tulajdonságainak köszönhetően pedig kültéren is megbízható.

Betonfelületek előkészítésére szolgáló oldószermentes bevonóanyag pl. gipszvakolat, habarcs vagy önterülő gipszes aljzatkiegyenlítő felhordása előtt. Kül- és beltéri használatra egyaránt alkalmas.

Kétkomponensű, poliészter gyanta alapú vegyianyag a nagyon gyors betonjavításhoz. Sérült beton, kő és falazat repedéseinek, illesztéseinek, éleinek és sarkainak javítására szolgál. Gödrök, betonlépcsők, stb. javításához. Ideális ragasztóanyagként anyagok kőhöz vagy falazóelemekhez való ragasztására is.