Letöltések
Műszaki adatok
Elasztomer vagy plasztomer bitumenes lemezek, melyeket speciálisan hidak, parkolótetők és rámpák szigetelésére alkalmazhatók. Felhasználásuk rendszervizsgálati engedély alapján lehetséges. A Büsscher & Hoffmann két hídszigetelési rendszerrel rendelkezik (HÍD1 és HÍD2), amelyekben a felhasználás pontosan szabályozott.
A lemezek jellemző felhasználása: épületszigetelések, új építésű lapostetők, meglévő lapostetők felújítása. Az egyes termékek különböző hordozóval készülnek, melyek alapvetően meghatározzák a felhasználási lehetőségeket. A lemezek kiválasztásakor a szakma szabályai szerint kell eljárni, valamint ismerni kell a vonatkozó szabványokat, előírásokat, irányelveket.
Az emulziók a kellősítőkhöz hasonlóan a fogadó szerkezetet teszik alkalmassá a bitumenes lemezek fogadására. Vizes bázisúak, nem tartalmaznak oldószert, ezért fagyveszélyes anyagok. Egyes termékek a önállóan vízszigetelésként is alkalmazhatóak vagy segítségükkel a pincék hőszigetelése is felragasztható.
Nagy tetőfelületek esetén a PVC szigetelés gazdaságos megoldás lehet. A Büsscher & Hoffmann PVC termékei kitűnnek a jó minőségükkel és megfizethető árukkal. A termékek több vastagságban és szélességben érhetőek el.
Büsscher PVC és FPO műanyag szigetelő lemezek és tartozékok.