Uponor Épületgépészeti Kft.

Uponor Uni-C vízellátási osztók és kiegészítők

Az Uponor Uni-C egy 1/2” belsőmenetes ónozott rézötvözetből készült szorító csavarzat osztó-gyűjtőkhöz. Ezek a csavarzatok alkalmazhatók vízellátásra és fűtési/hűtési megoldásokra egyaránt.

Letöltések

Uponor Uni-C vízellátási osztók és kiegészítők - általános termékismertető

általános termékismertető

pdf 162.9 kB
Uponor Uni-C vízellátási osztók és kiegészítők
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
További termékek a cégtől
Uponor gyepfűtés és pályafűtés
 
Uponor gyepfűtés és pályafűtés

Az Uponor Neva gyepfűtés és pályafűtés használata kiterjeszti a szezont a futballpályák, atlétikapályák, és más sportlétesítmények használatában.

Termék kártya
Uponor S-Press és S-Press PLUS présidomok
 
Uponor S-Press PLUS fém présidomok

Az S-Press PLUS a tökéletes megoldás tartós, szoros kötéskialakításhoz. 100% - ban kompatibilis a jelenlegi Uponor ötrétegű csövekkel, padlófűtés csövekkel és szerszámokkal. Elérhető méretek: 16 -32 mm mind a fém, mind a műanyag termékportfólióban. S-Press PLUS a fitting család, kompromisszumok nélkül.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Uponor Smatrix T-247 és T-267 termosztátok Uponor Smatrix PRO helyiségszabályozó Uponor Smatrix Wave helyiségszabályozó Uponor Smatrix Base helyiségszabályozó
 
Uponor helyiségszabályozók és intelligens termosztátok
7 termék

Az Uponor különböző igényekhez kínál helyiségszabályzókat, amelyek mindenféle épülettípushoz megfelelőek, akár új építésű, akár felújított. Az Uponor önálló helyiségszabályzói önálló helyiségek vagy nagyobb terek hőmérséklet-szabályzásának kényelmes és hatékony módját nyújtják.

A választékban vezeték nélküli és vezetékes szabályzók is találhatók. Az Auto Balance Technology (ABT) az Uponor egyedülálló, szabadalmaztatott technológiája, és a helyiségszabályzás legújabb innovációja a padlófűtés és -hűtés terén. Az Auto Balance Technology alkalmazásával nincs szükség a rendszer hidraulikus beszabályozására. Tökéletes kényelmet biztosít alacsonyabb energiafogyasztás mellett a külső körülményektől függetlenül.

7 termék
Termékismertető
BIM
Tovább
Termék kártya
Uponor Ecoflex Varia fűtési csővezetékek
 
Uponor Ecoflex Varia fűtési csővezetékek

Az Uponor Ecoflex Varia Single és Twin fűtési és hűtési alkalmazású csővezetékek EN-15632 európai szabvány szerinti minősítéssel rendelkeznek. A Varia Single nagy térfogatáram- igényű projektekhez használatos. 25-110 mm-es mérettartományban elérhető. A Varia Twin egyetlen köpenybe foglalja az előremenő és visszatérő csővezetékeket. 25-50 mm-es mérettartományban elérhető.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Uponor Magna ipari padlófűtés
 
Uponor Magna ipari padlófűtés

Az Uponor ipari padlófűtést közvetlenül az ipari betonpadlóba kell beépíteni. A leggyakoribb szerelési módja az acélhálós szerelés. A megoldás biztosítja, hogy nem kell helyet hagyni a radiátoroknak, nem szükséges az egész légteret átsugározni (felülről sugárzó fűtőtestek esetén), ill. nincs kellemetlen légáramlás (légfűtés esetén). Hőforrásként hőszivattyú, vagy kondenzációs kazán javasolt a kedvező üzemeltetési költségek eléréséhez.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Szerelvények felületfűtéshez, osztó-gyűjtők
Szerelvények felületfűtéshez, osztó-gyűjtők
Többrétegű csövek, csőrendszerek
Többrétegű csövek, csőrendszerek
Hidraulikai beszabályozó szelepek
Hidraulikai beszabályozó szelepek
Padlófűtési rendszerek és kültéri felületfűtések
Padlófűtési rendszerek és kültéri felületfűtések
Radiátorok, falszegélyfűtések
Radiátorok, falszegélyfűtések
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...