Letöltések
Műszaki adatok



A többféle kivitelben érhető, elsődlegesen ideiglenes felhasználásra tervezett Steelvent mobilkerítések széleskörűen alkalmazhatók mind az ipari, mind pedig a lakossági területeken. A mobilkerítések szállítása, telepítése és bontása egyszerűen és gyorsan kivitelezhető.

A lekerekített élvédelemmel ellátott ST16 Botond táblás kerítés kifejezetten sportpályákhoz, atlétikai pályákhoz, óvodákhoz és játszóterekhez lett kifejlesztve. A kerítéstábla felső élére hosszában egy acélcső van ráhúzva, melynek köszönhetően kerítés felső élén a túlnyúló szálak teljesen le vannak takarva, ezzel biztosítva beakadás elleni védelmet.

Az ST20 Dózsa beülőfüles oszloprendszernél nincs szükség különböző rögzítő elemekre, a speciális kialakításának köszönhetően bonthatatlan, alakkal záró kötés jön létre a oszlop és a kerítéstábla között. Az ST20 Dózsa beülőfüles oszlop a legmodernebb technológiás lézerhegesztéssel készül horganyzott lemezből. A kiemelkedő időtállóság érdekében háromrétegű felületvédelemmel látják el, termék a RAL színskála bármely színében választható (alapszínek: 6005 és 7016). A kompatibilis kerítéstáblák: ST16 Botond (2D, azaz dupla vízszintes szállal merevített) vagy ST10 Kinizsi (3D, azaz trapézbordákkal merevített).

A Steelvent ST25 Design pálcás kerítésrendszer minden igényt kielégít, erős és tartós alapanyagokból készül, az ellenállóságról a háromrétegű, UV-stabil felületvédelem gondoskodik. Ezt a kiváló minőségű és esztétikus megjelenésű kerítést a legmodernebb lézertechnológiával gyártják. Az ST25 Design pálcás kerítésrendszer elérhető keret nélküli (ST25/1) és keretbe foglalt (ST25/2) változatban. A keret nélküli kivitel esetében nincs alsó, felső és oldalsó keret, míg a keretbe foglat változatnál a teljes pálcás kerítésmező egy keretbe van foglalva. A Steelvent ST25 Design pálcás kerítések – kiviteltől függetlenül – egységesen 200 cm szélesek, a magasságuk pedig 100, 120, 150 vagy 170 cm lehet.

Az ST10 típusú trapézbordával merevített kerítéselemek alkalmasak ipari és lakossági felhasználásra. Az ST16 típusú dupla szálas kerítéselemek kiemelten javasoltak sportlétesítmények lekerítésére. Az St18 típusú sűrű rácsosztású élet- és vagyonvédelmi kerítés megfelelő választás nagy biztonságot igénylő létesítményekhez.