Letöltések
Műszaki adatok
A SikaGrout® egykomponensű, felhasználásra kész duzzadó kiöntőhabarcsok ideálisak különböző gépalapok, beton üregek aláöntésére, oszlopok, rögzítőelemek kiöntésére, betonszerkezetek javítására, valamint tartószerkezetek megerősítésére.
A Sikagard®-7000 CR egy magas vegyszerállóságú (pl. szerves savak, oldószerek, biogén kénsav, stb.), repedésáthidaló, Xolutec® technológián alapuló rendszer, mely alkalmas vízgazdálkodási létesítményekben használt, szélsőséges körülményeknek kitett (pl. szennyvíz- és iszapkezelő tartályok, szennyvíz csövek, vegyianyag-tárolók, stb.) betonszerkezetek védelmére. A Sikagard®-7000 CR egyedülálló jellemzői megbízható és robusztus rendszerré teszik, mely tartós és hosszú távú élettartamot biztosít. A Xolutec® technológia egy innovatív, okos megoldás a kiegészítő vegyi anyagok kombinálására. Az anyagok helyszínen történő keverése során keresztkötésű, egymásba hatoló hálószerkezet (XPN) alakul ki, amely javítja az anyagtulajdonságokat. Ez teszi a Xolutec® technológiát alkalmassá a kihívást jelentő műszaki környezetek problémáinak hosszú távú megoldására.
A Sarnafil T Walkway Pad járólap a Sarnafil flexibilis poliolefin rendszereibe illeszkedő gyors és szakszerű megoldást jelent a mechanikailag rögzített és ragasztott tetőszigetelési rendszereken, közlekedési útvonalak, szervizutak kialakításánál.
Egykomponensű, cement bázisú, módosított polimer bevonat, mely alkalmazható tapadóhídként és a betonacél korrózióvédelmi bevonataként. Újrahasznosított anyagokat is tartalmaz, így más hasonló teljesítményű habarcsokhoz képest alacsonyabb a szén-dioxid kibocsátása.
A Sikafloor ipari padlóbevonatok alkalmasak száraz és nedves technológiájú gyártó- és élelmiszeripari üzemek, raktározási és logisztikai célú terek padlóbevonatának. Hűtőházak padlója, fokozott vegyi igénybevételnek kitett padlók és tisztaterek padlói is készíthetők velük. Vezetőképes padlóbevonatok is előállíthatók elektrotechnikai gyártóüzemekben. Parkolóházak és mélygarázsok járófelületei mind vízszintesen mind lejtésben elkészíthetők. Erkélyekhez, loggiákhoz és lépcsőkhöz is alkalmazhatók, sőt a magas esztétikai igényeket is kielégítik.