Letöltések


A Rosa sorozat mosdói az azonos nevű, rendkívül népszerű RAVAK márkájú kádak stílusos kiegészítőiként jöttek létre. A mosdó kerek formája kellemes használatot és egyben elegendő rakodófelületet biztosít. A Rosa alapvető koncepciója lehet minden fürdőszobának, ezért a mosdót úgy alakították, hogy többféle térben is megállja a helyét. Illik a sarokba vagy a fal közepére, a hozzá tartozó bútorok átgondolt kínálatának köszönhetően pedig ideális rejtekhelye lehet valamennyi fürdőszobai kelléknek.

A népszerű Freedom Wall II Tec szabadon álló kád egyedi tárolóhelyi formájával a fal mellé helyezhető. Egy fürdőkád mindenkinek, aki tökéletes kikapcsolódásra vágyik, és mindig mindent szeretne kéznél tartani.




A RAVAK felszerelésű WC helyiségek a klasszikus anyagok (kerámia) és modern dizájn tipikus kombinációi. A kerámia WC-ket a RAVAK magas minőségű kerámiából és utánozhatatlan külsővel állítja elő, egyszerű dizájnjuk nem hivalkodik, de praktikus funkcióik minden WC helyiségben kihasználhatók.

A Freedom Corner II Tec kád kombinálja a sarokkád előnyeit a szabadon álló kádak előnyeivel. A Freedom Corner II kádnak az egyedi eleme a tárolótér újonnan kialakított formája, az a tér, amelyen keresztül a kád a falakhoz illeszkedik. Az eredmény egy hagyományostól eltérő, mégis praktikus design.

A Walk-In zuhanykabin az üvegfalak kombinálásával alakítható, stabilitását az elegáns merevítőrudak és illesztési profilok biztosítják, melyek nem rontják a termék esztétikáját.