Legrand  Zrt. - Legrand Kereskedelmi Iroda

RX³ lakossági kismegszakítók

Egypólusú, kétpólusú és hárompólusú (1P-2P-3P), felül fogas, alul fogas vagy villás fésűs sínnel beköthető, segédérintkezők fogadására nem alkalmas kismegszakítók.

Letöltések

RX³ lakossági kismegszakítók - általános termékismertető

általános termékismertető

pdf 2.7 MB
RX³ lakossági kismegszakítók
 
RX³ lakossági kismegszakítók <br>
(Legrand katalógus 2020-2021 / 4. oldal) - részletes termékismertető

részletes termékismertető

pdf 70.0 kB
RX³ lakossági kismegszakítók
(Legrand katalógus 2020-2021 / 4. oldal)
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
Kapcsolódó hírek
RX³ moduláris védelmi készülékekkel bővült a Legrand Zrt. termék portfóliója
RX³ moduláris védelmi készülékekkel bővült a Legrand Zrt. termék portfóliója
Tökéletes védelem lakossági és kisebb irodai környezetbe
RX³ moduláris védelmi készülékekkel bővült a Legrand Zrt. termék portfóliója
További termékek a cégtől
Legrand BASIC kaputelefon szettek
 
Legrand kaputelefon szettek – BASIC

A Legrand BASIC termékcsaládjába egylakásos, 3 vezetékes audió és 4 vezetékes videó kaputelefon szettek tartoznak. A BASIC szettek további 4 beltéri egységgel és 1 kaputáblával bővíthetőek.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
CTX³ ipari mágneskapcsolók - 3P
 
CTX³ ipari mágneskapcsolók - 3P

3P ipari mágneskapcsolók 22, 40, 65, 100, 150, 225, 400 és 800 A maximum kapcsolási árammal, beépített állapotjelző segédérintkezővel. A CTX³ 22, CTX³ 40, CTX³ 65, CTX³ 100, CTX³ 150, CTX³ 225, CTX³ 400 és CTX³ 800 ipari mágneskapcsolók alkalmasak RTX³ hőkioldó relék, további segédérintkezők, késleltető blokkok, kondenzátorkapcsoló egységek és reteszelések fogadására.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
DMX³ 2500 / 4000 / 6300 mikroprocesszoros elektronikus védelmi egységek
 
DMX³ 1600 / 2500 / 4000 / 6300 mikroprocesszoros elektronikus védelmi egységek

A DMX3 légmegszakítókat elektronikus védelmi egységgel kell ellátni, melyek pontos beállításokat tesznek lehetővé. Az MP4 LCD kijelzős mikroprocesszoros védelmi egység alkalmas a beállítási értékek, hibainformációk és hibanaplózás megjelenítésére. Az MP6 érintőképernyős védelmi egység alkalmas pillanatnyi, maximális és átlag értékek mérésére és helyi megjelenítésére, valamint Modbus hálózatra csatlakoztatás esetén távfelügyeletre is csatlakoztatható. A készülék továbbá alkalmas hiba naplózásra és jelzésre.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
BTicino 2 vezetékes (SCS busz) kábeles kaputelefon szettek – PROFESSIONAL
 
BTicino 2 vezetékes (SCS busz) kaputelefon szettek – PROFESSIONAL

A BTicino, a Legrand csoport tagjaként, már több mit 20 éves kaputelefon fejlesztési tapasztalattal rendelkezik. A szettek és kiegészítők minden szükséges igényt képesek kiszolgálni, formatervezése pedig mindenki megelégedettségére szolgálhat.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
LCS³ (réz) kültéri, fali kábelek
 
LCS³ (réz) kültéri, fali kábelek

A Legrand LCS³ rendszerének fontos eleme a fali és patch kábelek. Réz alapú adatátviteli kábelek esetén az érpárak sodrásának minősége és sűrűsége kimagaslóan fontos azok zavarérzékenysége szempontjából. Minél sűrűbb a sodrás annál magasabb a külső zaj elleni védelem. Úgy az árnyékolt, mint az árnyékolatlan Legrand LCS³ kábelek sodrási sűrűsége rendkívül magas, ebből következően ellenállóbb a telepítési hibákból (pl: kis hajlítási rádiusz) előforduló hibákra, azaz magasabb üzembiztonsággal képes megfelelni az akár 10Base-T adatátviteli protokollnak. A kábelek különböző kategóriákat különböző színekkel jelöli: Cat.5e - szürke, Cat.6 - kék, Cat.6A / Cat.7 - citromsárga, Cat.8 – türkiz.
Power over Ethernet: évről-évre egyre jellemzőbb, hogy a kategória kábeleket nem csak adat továbbításra, hanem villamos megtáplálásra is használják. A Legrand LCS³ kábelek és csatlakozók a legmagasabb POE++ szabványban meghatározott kritériumoknak is megfelelnek. Minden kábel rendelkezik tűzállósági besorolással. Kétféle külső köpenyű kábel létezik: PVC és LSOH.

Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Megszakítók, kismegszakítók, áramvédő kapcsolók
Megszakítók, kismegszakítók, áramvédő kapcsolók
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...