TEROSON

TEROSON PT 1000 duzzadó, lágy PUR-hab szalag

Multifunkciós, speciális tömítő csíkkal ellátott, duzzadó, lágy PUR-hab szalag – ablak- és bejárati ajtó csatlakozások háromlépcsős tömítéséhez.

  • csökkenti a konvektív hőveszteséget
  • könnyű, biztonságos és gazdaságos alkalmazhatóság
  • beépíthetősége független az időjárástól

Letöltések

TEROSON PT 1000 duzzadó, lágy PUR-hab szalag - műszaki adatlap

műszaki adatlap

pdf 976.2 kB
TEROSON PT 1000 duzzadó, lágy PUR-hab szalag
 

Nem találta meg, amit keres?

Dokumentum igénylése
További termékek a cégtől
Ceresit CT 174 Aquastatic szilikon-szilikát kapart hatású vakolat
 
Ceresit CT 174 Aquastatic szilikon-szilikát kapart hatású vakolat

A Ceresit CT 174 egyesíti a szilikon és a szilikátalapú vakolatok jó tulajdonságait: a csapadékvizet lepergeti, az épületbol kikerülo párát viszont átereszti. Alkalmazható külso és belso térben, régi és új épületek falazatán, betonfelületen, meglévo vakolaton, gipszes felületen, gipszkartonon, valamint az üveghálóval erosített és a Ceresit CT. betonfelületen, meglévo vakolaton, gipszes felületen, gipszkartonon stb. (CT 83) ragasztótapasszal glettelt hoszigetelo lapokon - a megegyezo színű Ceresit CT 16 vakolat alapozó felhordását követoen. Különösen ajánljuk üveggyapot táblás homlokzati hoszigetelo rendszer záró elemeként. A nagyon intenzív színek használatát inkább kisebb felületeken javasolják (pl. homlokzati díszítoelemek). BioProtect formulát tartalmaz, amely véd a biológiai támadások ellen (gombásodás, algásodás).

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Ceresit R 766 multifunkciós alapozó koncentrátum
 
Ceresit R 766 multifunkciós alapozó koncentrátum

A csökkentett szerves illóanyag kibocsátású, rendkívül gyorsan száradó Ceresit R 766 oldószermentes, diszperziós alapozó koncentrátum, amely egyaránt alkalmas szívó (beton- és fapadló, cement- és gipszesztrich, valamint szárazépítő lapok) és nem nedvszívó aljzat (öntött aszfaltesztrich, kő- és kerámia lapok) alapozására. Kiváló tapadást biztosít az aljzat és az aljzatkiegyenlítő között, valamint alkalmas a Ceresit parkettaragasztók felhordása előtti aljzatkellősítésre is.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Ceresit Padlopon Tunoprén alapozó
 
Ceresit Padlopon Tunoprén alapozó

A Ceresit Padlopon Tunoprén speciális, diszperziós alapozó szívó és nem szívó aljzatra egyaránt, aljzatkiegyenlítés és hidegburkolás megkezdése előtt alkalmazható. Kiváló tapadást biztosít a Ceresit aljzatkiegyenlítő és az aljzat között. Színe: rózsaszín.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Ceresit CT 9 felületimpregnáló anyag Ceresit CT 98 felülettisztító koncentrátum Ceresit CT 99 alga- és gombásodásgátló koncentrátum
 
Ceresit homlokzattisztítók
3 termék

A külső hőszigetelő rendszer (ETICS) záró rétege az évek elteltével több okból is veszíthet nemcsak szépségéből, hanem homlokzatvédelmi funkciójának erősségéből is. Ezen okok között szerepelnek a helyi adottságok (pl. épület északi oldala, városi szennyeződések, algásodást vagy gombásodást okozó spórák jelenléte), az időjárási viszonyok (UV-sugárzás erőssége stb.), a felhasznált termékek minősége és tartóssága (pl. nem vízlepergető hatású vakolat vagy homlokzatfesték). Homlokzattisztító termékeinkkel 3 lépésben készítheti elő a felújítást, ehhez kínálunk felülettisztító koncentrátumot, alga- és gombásodásgátló koncentrátumot, valamint felületimpregnáló anyagot. A Ceresit homlokzattisztító termékek eltávolítják, semlegesítik a szennyeződéseket, de gyakran előfordul, hogy nem tudják teljesen eltávolítani – ilyen esetekben, illetve ha az alapfelületen pl. mechanikai sérülések javítása történt, a Ceresit CT 48 szilikon homlokzatfesték alkalmazását javasoljuk az épület színének felfrissítésére. A CT 48 egyúttal az impregnáló szerepet is betölti, vagyis újrafestés esetén nem szükséges a CT 9 használata. A fenti Ceresit termékek alkalmazását követően a felhordott új befejező réteg tartósabb, ellenállóbb és hosszú távon esztétikus maradhat.

3 termék
Termékismertető
Tovább
Termék kártya
Ceresit CE 51 EpoxyClean speciális tisztítószer
 
Ceresit CE 51 EpoxyClean speciális tisztítószer

Epoxy fugafátyol és egyéb makacs szennyeződések eltávolítására. Rendkívül hatékony, a már megszáradt epoxy filmréteget is eltávolítja, biológiailag teljesen lebomló.

Termékismertető
Műszaki adatok
Tovább
Termék kártya
Ajánlott kategóriák
Tömítő masszák, tömítő profilok
Tömítő masszák, tömítő profilok
Alapozók, kötőhidak
Alapozók, kötőhidak
Téglák, falazóblokkok
Téglák, falazóblokkok
Burkolótéglák, kerámia homlokzatburkolatok
Burkolótéglák, kerámia homlokzatburkolatok
Fénycsatornák
Fénycsatornák
Épületszerkezetek

Nyílászáró, szigetelés, burkolat, ...

Épületgépészet

Kazán, klíma, légkezelő, szaniter, ...

Épületvillamosság

Elosztó, lámpa, tűzjelző, kamera, ...

Berendezések

Utcabútor, targonca, irodabútor, ...

Eszközök

CAD szoftver, hőkamera, vésőgép, ...