A Hardy Kereskedelmi Bt. termékeivel bővült a katalógus
2009. szeptember 24.
1990 óta a biztonságtechnika és felvonóipar területén
A Hardy Kereskedelmi Bt. 1990-ben alakult, kereskedelmi tevékenységet folytat a hazai piacon, ezen belül is a biztonságtechnika és a felvonóipar területén.
Céljuk hogy jó minőségű és megbízható műszaki termékek kínálatával, megismertetésével és így elterjesztésével hozzájáruljanak a magyar piac e területeinek fejlődéséhez.
Megalakulásuk kezdetétől forgalmazzák az olasz Comelit s.p.a. audió és videó kaputelefon rendszereit, a szintén olasz Nuova Feb cég elektromos ajtózárait, valamint a német Kronenberg GmbH felvonóalkatrészeit. A Comelit és a Kronenberg cégnek egyben magyarországi képviseletét is ellátják.
Az évek során növekvő igények, valamint vevőkörük bővülése szükségessé tette, hogy termékeik kínálatát is bővítsék. Ennek eredményeként létrejött együttműködésük a kapu automatikákat gyártó olasz GiBiDi céggel, majd a német effeff és a japán Ryobi zártechnológiai céggel. Termékskálájuk így még szélesebb területet ölel fel.
Budapesti irodájukban állandó és folyamatosan bővülő raktárkészlettel, szakmai tapasztalatokkal, műszaki tanácsadással, valamint riasztórendszerek tervezésével állnak partnereik és az érdeklődők rendelkezésére. Termékeikről szóló beszerzési és bővebb műszaki információval szívesen segítik munkáját.
Ha a Hardy Kereskedelmi Bt. termékeiről további információt szeretne megtudni, kattintson az alábbi céglogóra.
Kulcsszavak:
Hardy
felvonóipar
biztonságtechnika
Comelit
Nuova
Feb
cég
elektromos
ajtózár
Kronenberg
kaputelefon
felvonóalkatrész
GiBiDi
Ryoby
kapu
automatika
zártechnológia