Ezek közül a főbb termékcsoportok az alábbiak:
MSS rendszer: ez a Vaillant idei leginnovatívabb terméke, ahol a több hőtermelőből álló és szolár melegvíz készítéssel, valamint fűtésrásegítéssel kialakított rendszerekben egyetlen, központi puffertárolóval alakítható ki a biztonságos üzem. A kollektormezőt szolár töltőegység integrálja, a magas melegvíz hozamot pedig frissvizes állomás szolgálja ki. A teljes rendszer optimális működését a központi rendszerszabályozó puffermenedzser funkciója irányítja.
actoSTOR tárolócsalád: az ecoTEC kombi kondenzációs készülékek melegvíz oldali komfortja ennél egyszerűbben már nem is növelhető: a VIH CL 20 S típusú fali rétegtárolóval könnyen kiválthatók a tárolós hőközponti kialakítások ott, ahol a beépítési méret is számít. Többlakásos társasházak innovatív melegvíz készítő berendezése a VIH RL 300/400/500 sorozat, ahol 60 vagy 120 kW-os hőcserélő egység gondoskodik a kimagasló melegvíz komfortról.
auroSTEP plus család: a drainback elven működő melegvíz készítő rendszerek évek óta töretlen népszerűségnek örvendenek a Vaillant palettáján. A megújult generáció azonban most kibővült termékválasztékot, magasabb műszaki tartalmat, exkluzívabb megjelenést, valamint energiatakarékosabb üzemet takar. Ez a rendszer, rugalmasságának köszönhető több mint 20 féle rendszer összeállítását biztosítja.
miniVED elektromos vízmelegítő: a tárolós rendszerű elektromos vízmelegítőkhöz képest a Vaillant új terméke, a miniVED stabil melegvíz hozamot, illetve takarékosabb üzemeltetést garantál a kisebb melegvíz igényű csaptelepek helyi kiszolgálására. Ennél a terméknél nincs készenléti energiaveszteség, telepítése roppant egyszerűen elvégezhető, helyszükséglete minimális.
A Vaillant küldetése
A Vaillant, mint tradicionális márka kötelességének érzi, hogy a megújuló energiahordozók területén olyan újdonságokat és hatékony megoldásokat kínálhasson a hazai fogyasztóknak is, melyek elérhető áron biztosítanak belépést a környezettudatos és költségtakarékos megoldások felé. Ez a trend formálja az új Vaillant termékprogram nemzetközi képét is.
A 2011-ben várható újdonságok, röviden
Új geoTHERM levegő/víz fűtési hőszivattyú;
Szolár újdonságok az auroTHERM rendszeren belül;
Megújuló ecoTEC kondenzációs készülékek;
Továbbfejlesztett calorMATIC szabályozók;
vrnetDIALOG távfelügyeleti rendszerek.
Miért Vaillant?
"Mert mi azt szeretnénk, hogy velünk minden tökéletesen és összhangban működhessen."
Látogasson el a Magyar Épületgépészek Napja Vaillant standjára (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem "K" Épület Aula, 1111 Budapest, Műegyetem rkp. 1-3), ahol a Vaillant Saunier Duval Kft. munkatársai készséggel adnak információt a jelenlegi termékpalettáról.
Az actoSTOR VIH RL rétegtárolóval kapcsolatban részletes termékismertetőért kattintson a hír alatti termékképre, ha a 2010-es Vaillant újdonságokról árajánlatot, bővebb információt vagy katalógust szeretne kérni a Vaillant Saunier Duval Kft. munkatársától, használja a megfelelő gombot.
|