proidea.hu online termékinformációs katalógus

DEKO FG üvegfal


2006. október 25.

A DEKO FG üvegfalak megalkotásában a fény játszotta a legfontosabb szerepet.

A DEKO GV hangszigetelt belső üvegfal rendszer 30 éve van jelen a szárazépítészeti piacon. A DEKO új fejlesztésű üvegfal rendszere a DEKO FG gyorsan népszerű lett a nyugat-európai országokban, mostantól elérhető a magyar felhasználok részére is.

A DEKO FG üvegfalak megalkotásában a fény játszotta a legfontosabb szerepet: maximalizálni a fény szabad áramlását, kellemes természetes érzetet teremtve ezzel a beltérben.

Az FG rendszer a DEKO termékválaszték fejlesztési tapasztalatára épül, eleget tesz a magas esztétikai és funkcinális követelményeknek, egy teljeskörüen tesztelt és aprólékosan fejlesztett rendszer, amely lehetővé teszi a tervezők számára az igazán egyedi megoldásokat.

A DEKO FG egyrétegű, a padlótól a mennyezetig épített üveg elemekből áll. A karcsú alumínium profilok elegánsan illeszkednek az egyéb épületrészekhez.

A DEKO FG rendszer többféle elemcsatlakozást tesz lehetővé:

Szilikonos kapcsolat:
Az üvegpanelek 3 mm vastag átlátszó szilikoncsíkkal kapcsolódnak egymáshoz.

Nyitott kapcsolat:
Az üvegtáblák között nincs mechanikus kapcsolat, csak 3-5 mm szabad rést alakítanak ki.

Profilos kapcsolat:
Az egyedi üvegtáblák kapcsolata íves alumínium profilokkal van megoldva, a T és sarokkapcsolatokhoz is egyedi profillal.

A DEKO termékek filozófiája szerint a kapcsolatnak lehetővé kell tennie a mobilitást, a fal átszerelhetőségét.

 

Termék
Cég
Székhely: H-1138 Budapest, Váci út 168/B.
Térkép
Telefon: +36 1 270 9072
Fax: +36 1 270 9073
E-mail:
Web: www.gmb.hu
Web: www.deko.hu
További hírek a Szerelt válaszfalak termékkategóriában
További hírek az Építés termékkategóriában