proidea.hu online termékinformációs katalógus

OBO DAHL VK vezetékrendező csatornák


2009. június 04.

Professzionális szerelés, rendezetten futó vezetékek

Nagyfokú rugalmasság, szokatlanul nagy termékválaszték és a jól bevált DAHL-minőség: ezt kínálja a DAHL termékcsalád, a gyakorlati igényeknek megfelelő paraméterekkel, hogy a kapcsolószekrényben minél optimálisabban lehessen szerelni.

A gyakorlatban előforduló valamennyi méretben kapható vezetékrendező csatornák komplett választéka optimális installálást tesz lehetővé a kapcsolószekrényekben. Az LK4 tartomány-ban 15x15 mm-től 80x120 mm-ig, az LKV-DIN tartományban pedig 25x25 mm-től 100x100 mm-ig különböző méretben, PVC-ből és halogénmentes anyagból készült vezetékrendező csatornák magukban foglalják a sokrétű kínálatot. A törési pontokon lévő kikönnyítések az oldalfalak bordázatának kitöréséhez lettek kialakítva.

A DAHL vezetékrendező csatornákhoz a tartozékok széles választéka minden alkalmazási területen biztonságos és optimális installálást garantál:
  • külön rendelhető fedél
  • műanyag rögzítő szegecs
  • szegecselő szerszám
  • távtartó
  • tartókapocs...
  • Igényes kivitelű DAHL vezetékrendező csatornák
    Igényes kivitel

    A jól bevált minőségű DAHL vezetékrendező csatornáknak köszönhető, hogy a fogazás puha és sorjamentes. A csatorna fejrészének lekerekített kidolgozása biztosítja, hogy installáláskor a kábelek ne sérüljenek. A csatornalezárás igényes kivitelű, a fedél stabilan tart, ugyanakkor könnyen levehető, illetve visszapattintható.
    Biztonságos és optimális installálás
    Könnyen szerelhető

    Az LK4/N és az LKV/N típusoknál a profilírozott oldalperforálás megakadályozza, hogy a vezetékek a fogazatból kicsússzanak. A tartókapcsok (LK4, LKV és LKV/H típusoknál) megkönnyítik a kábelek installálását.
    A csatornaszélességhez tetszőlegesen illeszthető vezetékrendező csatornák
    Könnyen kitörhető bordázat

    A törési ponton található kikönnyítéseknek köszönhetően az oldalfalak bordázata könnyűszerrel kitörhető. A tartókapcson található kikönnyített törési pontok segítségével az tetszőlegesen a csatornaszélességhez illeszthető. Ezzel minimalizálható a raktárkészlet.

    Ha a DAHL vezetékrendező csatornákkal kapcsolatban további információt, katalógust, vagy árajánlatot szeretne kérni az OBO Bettermann Kft. munkatársától, használja az alábbi Információkérés gombot.
     

    Termék
    Cég
    Székhely: H-2347 Bugyi, Alsóráda 2.
    Telefon: +36 29 349 000
    Fax: +36 29 349 100
    E-mail:
    Web: www.obo.hu
    További hírek a Vezetékcsatornák termékkategóriában
    További hírek a Szerelvények, épületautomatizálás, kábelezés termékkategóriában
    További hírek az Épületvillamosság termékkategóriában
     
    Kulcsszavak:  Dahl  VK  LK4  LKV  vezeték  csatorna  vezetékrendező  installálás  PVC  halogénmentes  kikönnyítés  törési  pont  bordázat