proidea.hu online termékinformációs katalógus

Menedzsment irodák Bene P2 felsővezetői bútorokkal


2011. november 16.

Visszafogott eleganciát és tiszta, világos vonalvezetést eredményeznek

A menedzsment irodák titka a visszafogott elegancia és a tiszta világos vonalvezetés. Egyszerre tükrözik a vállalati kultúrát és a személyes stílust. Mint vállalati kommunikációs fórumok jelképezik a nyitottságot, és jelzik a dolgozók felé, hogy a vezetéshez bármikor fordulhatnak.


A Bene P2 menedzsment programja az író- és tárgyalóasztalokat a nagyszabású falipanelekkel és kiegészítő bútorokkal, tárolóegységekkel összehangolja és egységes teret alakít ki.
A P2 felsővezetői bútorcsalád a színek, borítóanyagok - a fa furnér, az üveg és alumínium elemek, valamint fényes felületek - kombinációja révén megfelel a modernkor kihívásainak. Formái önmagukért beszélnek: egyenes, négyzet, téglalap, kocka, aranymetszet. Ezek az alakzatok végigkísérnek bennünket a kultúrtörténelmen, és végül kifejezésre jutnak a Bene P2 menedzsment programban.


A jó design azonban nem csak a mögötte rejlő ötletből táplálkozik. Ugyanolyan fontos a legapróbb részletekre kiterjedő következetes megvalósítás. A minőség megmutatkozik pl. a bőrrel bélelt alumínium fiókokban, az elegáns csatlakozóaljzatokban, a könnyen hozzáférhető kábelezésben vagy a különböző felületek és anyagok tökéletesítésében. Igényes műszaki kivitelezésre utal az asztalok állítható magassága és a polcok felületébe illeszkedő, beépített LED fényforrások.


A P2 felsővezetői bútorcsaládról bővebben olvashat, ha a hír alatti termékképre kattint, amennyiben árajánlatot, bővebb információt vagy katalógust szeretne kérni a Bene Budapest Kft. munkatársától, használja a megfelelő gombot.
 

Termék
P2 felsővezetői bútorcsalád

P2 Menedzsment program - A P2 olyan berendezési koncepció, amely a színek, borítóanyagok, üveg és alumínium elemek, valamint fényes felületek kombinációja révén megfelel a modernkor kihívásainak. Olyan bútor-együttes, amely az asztalokat a nagyszabású falelemekkel és kiegészítő bútorokkal összehangolva egységes teret alakít ki. Formái önmagukért beszélnek: egyenes, négyzet, téglalap, kocka, aranymetszet. Ezek az alakzatok végigkísérnek bennünket a kultúrtörténelmen, és végül kifejezésre jutnak a Bene P2 menedzsment programban.
P2 Meeting / konferencia - A P2, a tárgyalóasztalt, teret és technikát magába foglaló legmodernebb média és prezentációs technikát nyújtja. A moduláris felépítésű médiatechnika és vezérlés az egyedi igényekhez szabható. A csúcstechnika nem uralja, hanem elősegíti az ötletek megszületését és kibontakozását.


Cég
Székhely: H-1072 Budapest, Rákóczi út 42.
Térkép
Telefon: +36 1 411 3411
Fax: +36 1 411 3419
E-mail:
Web: www.bene.hu
Bene Budapest
További hírek az Irodabútorok termékkategóriában
További hírek a Bútorok termékkategóriában
További hírek a Berendezések termékkategóriában
 
Kulcsszavak:  Bene  P2  menedzsment  felsővezetői  bútor