proidea.hu online termékinformációs katalógus

Austrotherm akció: Grafit® Reflex homlokzati hőszigetelő anyag


[Archív] A hírben található információk egy része elavult


2011. április 20.

Az akció 2011. május 15-ig érvényes

Az Austrotherm Kft. a vastagabb, hatékonyabb hőszigetelés elősegítése érdekében május 15-ig kedvezményes akciót hirdet az Austrotherm Grafit® Reflex homlokzati hőszigetelő anyag egyes vastagságaira.
Az Austrotherm Grafit® Reflex egyik oldalán rózsaszínű festékkel bevont Grafit® típusú expandált polisztirol hőszigetelő lemez. A Grafit® Reflex különleges alapanyagának köszönhetően lényegesen alacsonyabb hővezetési tényezővel rendelkezik, mint a fehér homlokzatszigetelő lemez. A festék bevonat meggátolja, hogy erős napsütésben a felület túlzottan felmelegedjen. A táblák festetlen lapját kell ragasztóval bekenni, így a világos felület vissza tudja verni a napsugarakat. Egyéb műszaki paraméterei és alkalmazási területei megegyeznek az AT-H80 jelű és a Grafit® márkanevű homlokzati hőszigetelő lemezekkel.


AT-H80 vastagság
(cm)
Ajánlott ár (+ÁFA)
(Ft/m²)
Ajánlott fogyasztói ár
(Ft/m²)
8 1120,- 1400,-
10 1.380,- 1.725,-
12 1.640,- 2.050,-
14 1.920,- 2.400,-
15 2.040,- 2.550,-
16 2.180,- 2.725,-

Grafit® Reflex homlokzati hőszigetelő lemez ajánlott fogyasztói ár, érvényes 2011. május 15-ig, érdeklődjön az építőanyag kereskedőknél!
A Grafit® Reflex homlokzati hőszigetelő lemez letölthető adatlapjáért kattintson a hír alatti termékképre, ha árajánlatot, bővebb információt vagy katalógust szeretne kérni az Austrotherm Kft. munkatársától, használja a megfelelő gombot.
 

Termék
Cég
Székhely: H-9028 Győr, Fehérvári u. 75.
Térkép
Telefon: +36 96 515 114
Fax: +36 96 515 120
E-mail:
Web: www.austrotherm.hu
Kruchina Sándor
marketing vezető
További hírek a Polisztirol szigetelések termékkategóriában
További hírek a Szigetelések termékkategóriában
További hírek az Építés termékkategóriában
 
Kulcsszavak:  Austrotherm  hőszigetelés  szigetelés  homlokzat  lemez  többletköltség  költségcsökkentés  akció  Grafit  Reflex